Katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim 9 maja 1987 Ił-62M

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Zamieszczone przez Raffix Zobacz posta
    25 lat ukrywali nagranie, i dziś kiedy jest już ogólno dostępne, też nie wiadomo z tego co czytałem jakim cudem wypłynęło, wszyscy wiemy czemu nie chcieli tego podawać opinii publicznej do tej pory. "cześć giniemy" czytaliśmy tylko tekstowo... Jak teraz to usłyszałem to aż dreszcze przeszły człowieka...
    w 1999 r też media oszukały na temat katastrofy Iskry w Otwocku 11.11.1999r zrobili z pilota bohatera ,a ten wcisnoł gaz do oporu i pionowo w ziemie uderzył ,nawigator nie miał szans się katapultować przy prędkości ok 1000 km /h-byłem świadkiem tego wydarzenia ,lecz media nie chciały poznać mojej wersji,gdyż była niewygodna

Popraw interpunkcję i ortografie. Zgłoś się do Prokuratury i PKBWL. Oni Ci pomogą. Nie media.
    Ostatnio edytowany przez Gryniek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Właśnie mnie dziwi to, że o tej katastrofie mało kto wie. To mnie dziwi w szczególności, że to największa katastrofa lotnicza w Polsce. Większość osób, które o niej wiedzą, to zazwyczaj osoby, które się interesują tematyką katastrof lub po prostu lotnictwem, albo przez przypadek natrafiły na informacje o tragedii Lesie Kabackim. Mnie osobiście bardzo interesuje to zagadnienie. Lubię czytać książki na ten temat. Ostatnio trafiłem na bardzo dobrą pozycję na temat właśnie tej katastrofy. Byłem pod wrażeniem dokładności z jaką jest napisana. Chyba wyczerpuje temat maksymalnie. Bardzo ciekawie opisane, wiele nieznanych faktów. Makabryczne zdjęcia i wiele innych interesujących informacji. Konkretna rzecz.

Komentarz

Pracuję...
      X