Samolot szpiegowski

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

 • Samolot szpiegowski

  Został okrzyknięty przyszłości samolot szpiegowski. N wywiadu, nadzoru i samoloty zwiadowcze, które mogą być pokonywana albo robota lub z pilotem na pokładzie został zaprezentowany wczoraj.
  Firebird pozwolą amerykańskiej armii jednocześnie zebrać w czasie rzeczywistym wideo high-definition, widok obrazów w podczerwieni, radar wykorzystania i podsłuchiwania komunikacji, twierdzi.
  To niewiarygodne, że ma interfejs jak Memory Stick, który można podłączyć do komputera bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

  Pomiar 34ft długości i 9.7ft wysoki, bliźniacze bielik samolot może osiągnąć maksymalną wysokość 30000 stóp i ma maksymalny czas lotu od 24 do 40 godzin, w zależności od konfiguracji. Jego rozpiętość jest 65ft i ma pchnął-śruba w tylnej części jego kadłuba.
  Firebird, który pełnił swój pierwszy lot w lutym 2010 roku, został zaprojektowany i zbudowany w pustyni Mojave w Kalifornii przez Scaled Composites i odsłonięto wczoraj przez amerykańskie aero obrony firma Northrop Grumman. Samolot został zaprojektowany z pewnością cięć wydatków obronnych USA na uwadze.

  "Firebird adresy przyszłości ograniczeń budżetowych poprzez połączenie z naszą najlepszą i bezzałogowych systemów pilotażowych," powiedział Paul Meyer, rzecznik Northrop Grumman.


  Rick Crooks, kierownik programu Firebird, określił je jako elastyczny system, który jest wyjątkowo przystępnej cenie, ze względu na szereg różnych misji, które można wykonać w jeden lot.
  Firma nie powiedział, ile to kosztuje opracowanie samolotu
  Firebird będzie można dowiedzieć się od 23 maja do 3 czerwca podczas Połączonych Sił Zbrojnych USA korzystanie mianem Imperium Challenge 2011.

  Ćwiczenie odbędzie się w Fort Huachuca w Arizonie i obejmują miejscach w USA i kilku innych krajach.


Pracuję...
X