Air-Britain Classic Fly-In 21-22.06.2008

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Air-Britain Classic Fly-In 21-22.06.2008

Czesc!

Do spisu pokazów z 2008 r dorzucę jeszcze Air-Britain Classic Fly-In 21-22.06.2008

Lotnisko North Weald (EGSX) na którym odbywała się ta impreza znajduje się pomiędzy Londynem a lotniskiem Stansted, tuż przy autostradzie M11 z której dość dobrze je widać. Najpierw więc można było trochę pofocić na Stansted a potem 'na dokładkę' wpaść na pokazy...

Byłem tam drugiego dnia imprezy i niestety niewiele maszyn latało, ale to co stalo na ziemi + dobra pogoda, pozwała je zaliczyć do udanych! Już na dzień dobry uwagę przykuwały dwa DC-4, z których pierwszy pomalowany był jako 'Cukierkowy bombowiec' z czasow 'mostu berlińskiego'. Obok 2 duże hangary(!!), a przed nimi, zbieranina maszyn z których część została poddana renowacji i wróciła do stanu lotnego (!!) i ta która na nią jeszcze czekała. A były tam min. UH-1, Westland Wasp, 2xL-29 Delfin, 2x Jet Prevost, DH.100 Vampire i... Mi-24.
    W hangarach kolejne 'oldtimery', ale jak oficjalnie mówiono 'z obawy przed kradzieżami na zamówienie' nie wolno było robić tam zdjęć. A były tam w różnych fazach remontu MiG-17 w barwach wietnamskich, L-39 Albatros, A-1 Skyrider, Seafire...

OK, tyle narazie tytułem zajawki

CDN...

Cybermac
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Jacek Waszczuk; [ARG:4 UNDEFINED].
    Cybermac

Canon 60D - TDI, GTI
    Canon 450D - ABS, TCS
    Turboracing, Sporting

...

A tu kilka wiecej miniaturek...

Dla mnie osobiście najciekawszym 'smaczkiem' statycznej był T-33 w malowaniu 'THUNDERBIRDS', który dla modelarza byłby świetnym tematem na ładny model! Stał w czesci niedostępnej dla widzów, ale jakoś udało mi się poprosić skautów (którzy pilnują tam samolotów!) i mogłem zrobić kilka fotek w ich asyście

CDN

Cybermac
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Jacek Waszczuk; [ARG:4 UNDEFINED].
    Cybermac

Canon 60D - TDI, GTI
    Canon 450D - ABS, TCS
    Turboracing, Sporting

Komentarz

Zamieszczone przez Cybermac Zobacz posta
      Dla mnie osobiscie najciekawszym 'smaczkiem' statycznej byl T-33 w malowaniu 'THUNDERBIRDS', ktory dla modelarza bylby swietnym tematem na ladny model!
      Na przykład taki?

(więcej zdjęć u mnie na WWW - Hilzingen 2008)
      Moje lotnicze: http://danielrychcik.com/
      Moje różne: http://photosite.pl/
      Nowe! http://airshow-reviews.com/

Komentarz

Piękny model
        piękne zdjęcie
        Pozdrawiam
        Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

...

Super fotka!

Takiego w 1:1 to by dopiero bylo, ale pewnie trzebaby dac susa do U.S.A.

Kolejny 'smaczek' to Jaczek
          Nowy - stary Jak-3 'na niemieckich blachach' D-FJAK, jeden ze wspolczesnie wyprodukowanych przez Jakowlewa egzemplazy. Rozni sie od oryginalu z czasow wojny wspolczesnym silnikiem i osprzetem elektronicznym.

CDN

Cybermac
          Załączone pliki
          Cybermac

Canon 60D - TDI, GTI
          Canon 450D - ABS, TCS
          Turboracing, Sporting

Komentarz

Pracuję...
          X