”Media-Day” w 32. BL oraz posterunku BACKBONE

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

 • ”Media-Day” w 32. BL oraz posterunku BACKBONE

  z www.sp.mil.pl

  ”Media-Day” w 32. Bazie Lotniczej oraz posterunku BACKBONE.

  W dniu 27 października 2008 roku na terenie 32. Bazy Lotniczej w Łasku oraz posterunku BACKBONE we Wronowicach zostanie zorganizowany „Media-Day” z udziałem dowództwa oraz personelu jednostek. W programie przewidziano m.in.: prezentacje na temat jednostek, wywiady z pilotami, technikami oraz dowódcami, sesje zdjęciowe z lotów dzienno-nocnych, zwiedzanie infrastruktury 32. Bazy Lotniczej oraz posterunku BACKBONE.

  Dziennikarze zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu proszeni są o zgłaszanie swoich akredytacji elektronicznie na adres: rzecznik@sp.mil.pl lub na numer faksu 022 6825-065, z dopiskiem „Media Day”. Termin nadsyłania akredytacji upływa w piątek – 24.10.2008 roku o godzinie 12:00.

  We wniosku o akredytację należy podać: imię, nazwisko, nazwę redakcji oraz nr legitymacji prasowej lub dowodu osobistego.

  Dla dziennikarzy z Warszawy przewidziany jest transport autobusem – odjazd o godzinie 07:00 z parkingu przy Ul. Miecznikowa przy Dowództwie Sił Powietrznych. Powrót do Warszawy jest zaplanowany w godzinach wieczornych. Liczba miejsc jest ograniczona.
  asiorek
  www.samoloty.pl

 • #2
  Niestety w tamtą sobote wszystkie redakcje otrzymały informacje o odwołaniu imprezy, podjętą z powodu małego zainteresowania mediów + złych warunków atmosferycznych.
  Ostatnio edytowany przez Wallaby; [ARG:4 UNDEFINED].
  Pozdrawiam,
  Krystian

  Komentarz

  Pracuję...
  X