Ciaf Brno

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Ciaf Brno

W tym roku w dniach 6-7 września po raz pietnasty odbędzie się Air Show na lotnisku Turany w Brnie. Mimo iz podczas ostatniej imprezy pogoda niezbyt dopisała na pokazach zawitało kilkunastu forumowiczów a i zdjęć trochę się pokazało. W tym roku z okazji pietnastej imprezy organizatorzy szykują moc atrakcji.

Bieżące informacje można śledzić na stronie

www.airshow.cz
    Ostatnio edytowany przez Jacek Waszczuk; [ARG:4 UNDEFINED].
    Pozdrawiam
    Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

No do Brna też już się parę lat wybieram. Może na jubileusz, w końcu 15 raz, coś jeszcze ciekawszego się trafi...
    « Moje lotnicze zdjęcia »
    Fulcrums Forever !!

Komentarz

W Brnie byłem trzy razy.
      Raz byłem sam,
      raz byłem z żoną
      i raz byłem z kolegami

Ale nie powiem kiedy było najciekawiej
      Pozdrawiam
      Jacek

Komentarz

Pewnie jak byłeś sam. Tylko żona nigdy szczegółów nie pozna
        Tym razem może dam się namówić na focenie "zza płota", ale na drugi dzień chciałbym być na stojankach. Jak tam Wrocław?....
        Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

Wrocław będzie napewno tylko nie było jeszcze planów jeden czy dwa dni
          Ostatnio edytowany przez Jacek Waszczuk; [ARG:4 UNDEFINED].
          Pozdrawiam
          Jacek

Komentarz

Iceman kiedy byłeś sam w Brnie? Bo jak chodzi Ci o rok 2005 to byliśmy razem. Nie pamiętasz tych pięknych czeskich holek? ;-)
            Pozdrawiam
            Adam

Komentarz

Adam faktycznie byliśmy razem, no widzisz bardziej zapamiętałem...

No, tego, było fajnie
              Pozdrawiam
              Jacek

Komentarz

Kurde jest tych imprez troszkę w tym roku. Mam nadzieję że na jakieś będzie okazja was poznać

Komentarz

hmmm, też będę w Brnie, więc będzie możliwość poznania większości forumowiczów, a szczególnie ekipy z Wrocławia....
                  http://www.airfighters.pl

Komentarz

Ja tym razem chcę wybrać się na kilka dni.
                    Jeden dzień płot i okolice, drugi może stojanka. Ponadto kuszą mnie przyloty i odloty.
                    Pozdrawiam
                    CZ@rek

Flying is a great way of life for men who want to feel like boys, but not for men who still are.

Komentarz

ja standardowo 2 dni (chyba) tylko musze jakis nocleg skombinowac bo spanko w aucie jest malo ciekawe...
                      www.qna.neostrada.pl
                      Najprzyjemniejsza pozycja.................. HOTAS + stopy na orczyku

Komentarz

Hmm...to jak tyle ludzi sie wybiera, to moze i ja zawitam. Tez chetnie poznam ekipe forumowa

http://www.voltariel.spotter.com.pl

Komentarz

gorąco zachęcam niezdecydowanych do udziału w tej imprezie, byłem na 3 poprzednich edycjach i uważam je za bardzo udane, i choć spędziłem tam w sumie 11 dni to jeszcze ani razu nie trafiłem na stojankę

z dobrego źródła wiem, że organizatorzy na ten jubileuszowy air show szykują specjalne niespodzianki, dodatkiem do XV edycji ma być 90 rocznica odzyskania niepodległości.

Brno ponownie wpisuje do kalendarza na 4 dni zdjęciowe,
                          myśle że sie będzie działo
                          tompac.pl - tompacowe fruwaje

Pożegnanie z fotografią. Pobierz wersję pdf. [20MB]

Komentarz

Wiem że kilka osób szykuje się na więcej niż jeden dzień może ktoś podzieli się spstrzerzeniami gdzie można przenocować, zjeść, itp.
                            Pozdrawiam
                            Jacek

Komentarz

do tej pory jeździliśmy na zywca - spanie w samochodach i przyczepie kempingowej - zaopatrywaliśmy sie w żarełko w duzym centrum handlowym na wśkroś niedaleko - oczywiscie gril te sprawy
                              przyczepe ustawialiśmy w bezpośredniej bliskosci lotniska - po jakiego tracic czas na dojazdy
                              tompac.pl - tompacowe fruwaje

Pożegnanie z fotografią. Pobierz wersję pdf. [20MB]

Komentarz

Pracuję...
                              X