Międzynarodowy Piknik Lotniczy Łask - Buczek

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Międzynarodowy Piknik Lotniczy Łask - Buczek

Witam

A propo Łasku tutaj info:

http://32bazalotnicza.vip.interia.pl...tualnosci.html

a będę będę, po zeszło rocznym pokazie 29 trzeba tam być, może da jeszcze lepszy popis
    Igor Leszczyński

www.polishwings.net

www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=23827

Komentarz

Łódzkie Stowarzyszenie Entuzjastów Lotnictwa prawdopodobnie wystąpi na tych pokazach w sposób zorganizowany. Być może dostaniemy od wojskowych namiot w którym będzie można zobaczyć nasz skromny dorobek foto. Wszystko jest w tej chwili dopinane, ale raczej się uda. Jak będą oficjalne informacje to napiszę o tym tutaj. Ale już teraz zapraszam wszystkich. Spotkamy się, pogadamy, wymienimy doświadczeniami.
      Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz Małecki
        nasz skromny dorobek foto.
        tzn Wasz czyli Łódzkiego Stowarzyszenia, czy nasz czyli ludzi z forum
        Igor Leszczyński

www.polishwings.net

Komentarz

Zdjęcia będziemy prezentować jako łódzkie stowarzyszenie. Ale spotkać się możemy, będzie nas można łatwo odszukać.

Komentarz

Zdjęcia będziemy prezentować jako łódzkie stowarzyszenie. Ale spotkać się możemy, będzie nas można łatwo odszukać.
            ok, jakoś Was pewnie znajde
            Igor Leszczyński

www.polishwings.net

Komentarz

Mariusz, a znalazło by sie troszkę miejsca, aby kilka ciekawych kadrów mogły powiesić osoby tu piszące
              Pozdrawiam
              CZ@rek

Flying is a great way of life for men who want to feel like boys, but not for men who still are.

Komentarz

Czarek, ja sam o tym zdecydować nie mogę. Jeszcze nie wiemy dokładnie jak to będzie wyglądać i na czym będziemy mogli te fotki powiesić. Niedługo będziemy znać więcej szczegółów. Występujemy tam jako łódzkie stowarzyszenie i tematyka fot będzie związana z tym lotniskiem i 10 eskadrą (pułkiem) a także będą inne fotki spotterów z Łodzi. Popytam chłopaków. Jeżeli nie będzie sprzeciwu i miejsca wystarczy to ja jestem na tak. Pokażemy, że mamy przyjaciół w całej Polsce i że jest to zorganizowany ruch a nie grupa dziwaków

Komentarz

Czarek, ja sam o tym zdecydować nie mogę. Jeszcze nie wiemy dokładnie jak to będzie wyglądać i na czym będziemy mogli te fotki powiesić. Niedługo będziemy znać więcej szczegółów. Występujemy tam jako łódzkie stowarzyszenie i tematyka fot będzie związana z tym lotniskiem i 10 eskadrą (pułkiem) a także będą inne fotki spotterów z Łodzi. Popytam chłopaków. Jeżeli nie będzie sprzeciwu i miejsca wystarczy to ja jestem na tak. Pokażemy, że mamy przyjaciół w całej Polsce i że jest to zorganizowany ruch a nie grupa dziwaków
                  Na tą informację czekam z niecierpliwością.
                  Pozdrawiam
                  CZ@rek

Flying is a great way of life for men who want to feel like boys, but not for men who still are.

Komentarz

Zamieszczone przez elmer
                    po zeszło rocznym pokazie 29 trzeba tam być, może da jeszcze lepszy popis
                    Nie liczyłbym na to za bardzo... Chociaż kto wie... Może coś się zmieni i będzie pokaz w locie...
                    « Moje lotnicze zdjęcia »
                    Fulcrums Forever !!

Komentarz

i to może byc problem, raz że wszystkie "29" 1elt stoją w Malborku, a dwa, że pilot, który tak ładnie latał w ubiegłym roku w Łasku jest obecnie zastępcą d-cy 41 elt
                      an_drzej

Komentarz

Za to pilot, który latał rok temu w Mińsku i podczas jednego dnia Air Show, latał tez w tym roku w Mińsku. Podczas pokazów zagranicznych (Finlandia chyba) latał także inny pilot. Tak więc piloci dużym problemem nie są.

I nie wszystkie, stoją w Malborku, ale tym co zostały może być trudno startować z EPMM.
                        Fulcrums Forever !!

Komentarz

dlaczego trudno im bedzie startowac z EPMM
                          dzis para latala z MALBORKA.
                          KASIA

Komentarz

Zamieszczone przez KASIAATC
                            dlaczego trudno im bedzie startowac z EPMM
                            Bo pas mają naprawiać. Coś chyba ze spoiwem w szczelinach dylatacyjnych między płytami pasa startowego. A z drogi kołowania też nie wystartują, bo też w naprawie przynajmniej część ma być.
                            Fulcrums Forever !!

Komentarz

O rety, zapomniałam, ze reperują pas. Jutro kolega Z Mińska da mi znać do kiedy.
                              KASIA

Komentarz

Pracuję...
                              X