Kombinezon WUK 67 i inne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Guest's Avatar
    Gość rozpoczął temat Kombinezon WUK 67 i inne

Kombinezon WUK 67 i inne

Witam

Mam drobne pytanie do fachowców. Chciałbym się dowiedzieć ile wart jest na obecne czasy kombinezon Ciśnieniowy WUK 67, Hełm Gsh-6A bez pierścienia łączacego hełm z kombinezonem oraz Hełm ZSh-5A. Stan używany z historią lecz stan oceniam na po prostu dobry. Różne źródła różnie piszą więc postanowiłem zgłosić się na forum, gdzie mam nadzieję uzyskam wielu ciekawych informacji.
    Poizdrawiam

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Witam mam kombinezon zimowy wuk 67 z 1969 roku czy byłby ktoś zainteresowany

Zostaw komentarz:

• oldi66
    odpowiedział(a)
    Witam!

Chciałem sie przywitać, gdyż jestem tu nowy. Moją uwagę do forum przyciągnęły kombinezony i hełmy lotnicze. Mam Wuk 67 i maskę tlenową, z którymi zamierzam się rozstać. Z aluminiowym hełmem na pewno nie;>. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt zanim wstawię na allegro.
    pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ok.
    poczekam na odpowiedź.
    Mam ogólnie 2 osoby które też się dopytują ale ze względu na to, że tutaj się ogłosiłem w pierwszej kolejności poczekam spokojnie na decyzję.
    Pzdr

Zostaw komentarz:

• hamster
    odpowiedział(a)
    Ja się zastanawiam nad Gsh-5, ale muszę przespać się z tematem. Dam znać.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Foto WUK-67

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Fotki Gsh-6A

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Po wycenie mniej więcej przez kolegę myślę ze 350 + ewentualny koszt wysyłki będzie dobrą ceną. ze względu na stan oraz brak maski tlenowej.

Zostaw komentarz:

• hamster
    odpowiedział(a)
    Ile byś sobie życzył, kolego, za niego?

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied

|

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Przesłałem fotki na e-mail
    z góry dziękuję za pomoc

Zostaw komentarz:

• Jacek Waszczuk
    odpowiedział(a)
    Niestety w taki sposób nie wystawia się zdjęć, po prostu nikt ich nie widzi oprócz samego zainteresowanego. Jeśli możesz prześlij zdjęcia na jacekw@spotter.pl wstawię by były ogólnie dostępne

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mógłbym wszystko odpicować ale wolę zostawić to następnemu właścicielowi. W końcu to też frajda jak się coś samemu ogarnie. Ładnie mówiąc wykopałem te rzeczy z szafy. Posiadam je od około 8 lat. Ze względu na to, że potrzebuję pieniędzy na studia pomyślałem, że może ma to jakąś wartość i ktoś kto na prawdę się tym interesuje będzie miał większą przyjemność posiadania.
    Przypomniało mi się, że Posiadam również pilotkę do hełmu hermetycznego

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kod:
    http://speedy.sh/HVCXV/Militaria-11-04-12.rar
    Proszę bardzo tutaj są fotki moich gratów.
    Zrobione bez czarowania, przedstawiają stan faktyczny sprzętu. Pęknięcia widoczne na hełmie powstały w wyniku normalnego użytkowania ( miejsca najbardziej ruchome ) NIE JEST on złamany, że elementy są luźne i po prostu zwisają.
    PZDR

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    Jutro zrobię dla was zdjęcia tego co mam podam linki na forum.
    Pozdrawiam i do jutra.

Zostaw komentarz:

Poprzednio wpisana zawartość została automatycznie zapisana. Przywróć lub Odrzuć.
Auto-Saved
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Usuń  
x
x
Pracuję...
X