Kombinezon WUK 67 i inne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Kombinezon WUK 67 i inne

Witam

Mam drobne pytanie do fachowców. Chciałbym się dowiedzieć ile wart jest na obecne czasy kombinezon Ciśnieniowy WUK 67, Hełm Gsh-6A bez pierścienia łączacego hełm z kombinezonem oraz Hełm ZSh-5A. Stan używany z historią lecz stan oceniam na po prostu dobry. Różne źródła różnie piszą więc postanowiłem zgłosić się na forum, gdzie mam nadzieję uzyskam wielu ciekawych informacji.
    Poizdrawiam

Na Allegro ZSz-5 można trafić za 450-570zł. Zależy od stanu, od tego czy z maską, czy bez. GSz-6 jest nieco tańszy (ok. 400zł i też zależy od stanu). Natomiast wszelkie zachodnie strony podają niemiłosiernie wysokie ceny takich hełmów.

Sprzedawać będziesz? Kojarzę 3 osoby zainteresowane ZSz-5, ale byś musiał zdjęcia wrzucić.
    « Moje lotnicze zdjęcia »
    Fulcrums Forever !!

Komentarz

też jestem zainteresowany takim hełmem, więc również poproszę o zdjęcia
      ...live to fly, fly to live, do or die...

Komentarz

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
        Jutro zrobię dla was zdjęcia tego co mam podam linki na forum.
        Pozdrawiam i do jutra.

Komentarz

Kod:
          http://speedy.sh/HVCXV/Militaria-11-04-12.rar
          Proszę bardzo tutaj są fotki moich gratów.
          Zrobione bez czarowania, przedstawiają stan faktyczny sprzętu. Pęknięcia widoczne na hełmie powstały w wyniku normalnego użytkowania ( miejsca najbardziej ruchome ) NIE JEST on złamany, że elementy są luźne i po prostu zwisają.
          PZDR

Komentarz

Mógłbym wszystko odpicować ale wolę zostawić to następnemu właścicielowi. W końcu to też frajda jak się coś samemu ogarnie. Ładnie mówiąc wykopałem te rzeczy z szafy. Posiadam je od około 8 lat. Ze względu na to, że potrzebuję pieniędzy na studia pomyślałem, że może ma to jakąś wartość i ktoś kto na prawdę się tym interesuje będzie miał większą przyjemność posiadania.
            Przypomniało mi się, że Posiadam również pilotkę do hełmu hermetycznego

Komentarz

Niestety w taki sposób nie wystawia się zdjęć, po prostu nikt ich nie widzi oprócz samego zainteresowanego. Jeśli możesz prześlij zdjęcia na jacekw@spotter.pl wstawię by były ogólnie dostępne
              Pozdrawiam
              Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

Przesłałem fotki na e-mail
                z góry dziękuję za pomoc

Komentarz

|

Komentarz

Ile byś sobie życzył, kolego, za niego?

Komentarz

Po wycenie mniej więcej przez kolegę myślę ze 350 + ewentualny koszt wysyłki będzie dobrą ceną. ze względu na stan oraz brak maski tlenowej.

Komentarz

Fotki Gsh-6A

Komentarz

Foto WUK-67

Komentarz

Ja się zastanawiam nad Gsh-5, ale muszę przespać się z tematem. Dam znać.

Komentarz

Ok.
                              poczekam na odpowiedź.
                              Mam ogólnie 2 osoby które też się dopytują ale ze względu na to, że tutaj się ogłosiłem w pierwszej kolejności poczekam spokojnie na decyzję.
                              Pzdr

Komentarz

Poprzednio wpisana zawartość została automatycznie zapisana. Przywróć lub Odrzuć.
                              Auto-Saved
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Usuń  
                              x
                              x
                              Pracuję...
                              X