LKMT Ostrava Mosnov

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• LKMT Ostrava Mosnov

Nie było tematu lotniska cywilnego w Ostravie, więc postanowiłem, że założę.

Prawdopodobnie w poniedziałek lotnisko odwiedzi An-225 Mrija.

Na chwilę obecną:
    26.01.2014 ARR 1230
    27.01.2014 DEP 1800

Chodzą plotki, że ma oprócz tej wizyty ma jeszcze dwukrotnie zawitać do Ostravy w przeciągu najbliższych dni.

EDIT: Już widzę, że umieściłem temat w złym dziale. Proszę o umieszczenie w prawidłowym. Przydałby się dział "Lotniska zagraniczne".
    Ostatnio edytowany przez Wiśnia; [ARG:4 UNDEFINED].
    lwisniewski.pl

JETPHOTOS

Kolejne terminy wizyt:
    28.01.2015 ARR 1830
    30.01.2015 DEP 0800
    31.01.2015 ARR 1830
    02.02.2015 DEP 0800
    Ostatnio edytowany przez Wiśnia; [ARG:4 UNDEFINED].
    lwisniewski.pl

JETPHOTOS

Komentarz

Najbardziej pasuje do działu ...Photonews z lotnisk http://www.forum.spotter.pl/forum/fo...news-z-lotnisk
      Jak jeszcze dodamy Lotniska zagraniczne to dopiero bajzel się zrobi. Może w przyszłości?
      Na portalu jest taki dział http://spotter.pl/index.php/pl/miejs...gu/zagraniczne
      Pozdrawiam
      Adam

Komentarz

wybieram sie z 4 osobową ekipą, wyjezdzamy 0 6;30 z Wrocławia, niestety miejs wolnych już brak.

ja troche zofftopowałem w temacie pokazów w ostravie 2015 na ten temat, jak Admin może niech usunie, sorki :/
        "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

zwolniły mi się dwa miejsca w aucie gdyby ktoś był zainteresowanyzapraszam na PW do godziny 20;00
          wyjazd z Wrocławia ok godz. 6;00
          "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

miejsc wolnych juz brak.

Komentarz

Pracuję...
            X