WOW Air

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

 • WOW Air

  WOW Air – tanie linie lotnicze z Islandii – uruchomiły sprzedaż tanich biletów na trasy ze Stanów Zjednoczonych do największych miast Europy, również Warszawy. Najtańsze bilety można kupić za 99 dolarów (ok. 400 złotych)

  WOW Air z Zachodniego Wybrzeża USA do Europy latać zacznie 9 czerwca. Pięć razy w tygodniu kursować będzie z San Francisco do Reykjaviku, cztery razy w tygodniu z Los Angeles do Rekjaviku. Ceny biletów na tych trasach rozpoczynają się od 99 dolarów (ok. 400 złotych).

  Z kolei przez stolicę Islandii WOW Air będzie latać do 21 europejskich miast, m.in. Berlina, Rzymu, Londynu, Paryża, a także Warszawy. Również w tym przypadku bilety kosztują od ok. 100 dolarów. A to oznacza, że można będzie z USA do Polski - z przesiadką w Rekjaviku - polecieć już za ok. 800 złotych.

  Podobnie, jak u innych tanich przewoźników, również u tego na pokład samolotu w cenie biletu można zabrać bagaż o maksymalnej wadze 5 kilogramów. Za rejestrowany trzeba już zapłacić. Dodatkową opłatę trzeba również uiścić, jeśli będzie się chciało skorzystać z posiłku na pokładzie.

  - Tani przewoźnicy, tacy jak Southwest w USA i Ryanair w Europie odnoszą sukcesy. Przynoszą zyski, ale działają lokalnie. Nikomu nie udało się to jeszcze na transatlantyckich lotach – powiedział w rozmowie z „Forbesem” prezes WOW Air Skuli Morgensen.

  http://www.forbes.pl/wow-air-urucham...01842,1,1.html
  Pozdrawiam
  Adam
Pracuję...
X