Pojechał na delegację, "urwał mu się film" i chciał ukraść… helikopter

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

 • Pojechał na delegację, "urwał mu się film" i chciał ukraść… helikopter

  Nietypowa próba kradzieży obok hotelu pod Tarnowem. 35-latek włamał się do helikoptera i chciał nim odlecieć. Mężczyznę, który miał już założone słuchawki lotnicze i manewrował drążkiem sterującym, spłoszyli pracownicy firmy, do której należała maszyna.

  Helikopter należał do firmy, która specjalizuje się w pracach związanych z napowietrznym przeglądem linii energetycznych. Stał na pasie zieleni obok dużego kompleksu hotelowego w miejscowości pod Tarnowem.

  W poniedziałek przed północą pracownicy firmy wracali do hotelu. Kiedy mijali śmigłowiec, zobaczyli w środku mężczyznę z założonymi na głowie słuchawkami lotniczymi, manewrującego drążkiem sterowniczym. Jak się zorientowali, nie był to ich pilot.

  Gdy mężczyzna zauważył, że ktoś się nim interesuje, wybiegł z kabiny i rzucił się do ucieczki. Pracownicy firmy po krótkim pościgu ujęli go i wezwali policję.

  Jak się okazało, mężczyzna był gościem hotelowym. Był pijany.

  35-latek przyjechał do powiatu tarnowskiego na delegację służbową z województwa świętokrzyskiego. Twierdził, że tego dnia pił alkohol i - jak to ujął - "film mu się urwał". Nie wie, jak pokonał zabezpieczenia helikoptera i co robił w środku.

  Jak ustaliła policja, wyrwany został skobel w prawych drzwiach kabiny. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności


  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...n=wykop-poleca
  Pozdrawiam
  Jolka

 • #2
  No to odleciał na delegacji

  Komentarz

  Pracuję...
  X