Volandia - Parco e Museo del Volo - Milan Malpensa

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Volandia - Parco e Museo del Volo - Milan Malpensa

Podczas pobytu w Mediolanie wyskoczyłem na Malpensę - a w zasadzie to do muzeum mieszczącego się 5 minut spacerem od Terminala 1. Dojście jest proste, bo po wjechaniu na górny poziom (odloty) już wewnątrz budynku sa oznaczenia.
    Okazało się że miałem dużo szczęścia, bo w lutym Volandia czynna tylko w weekendy, a ja się w środę wybrałem. Trafiłem przy wejściu na managera, który po krótkiej rozmowie okazał się być na tyle miły że...otworzył dla mnie muzeum, czas w sumie miałem nieograniczony, tylko jeden pawilon (w trakcie rearanżacji) niedostępny.
    Sama kolecja bardzo ciekawa, włoskie samoloty rzadko można w takiej ilości spotkać, szczegółnie te z czasów I wojny światowej. Efekt trochę psuło oswietlenie - zmieniające się kolorowe światła (od pomarańczowego do niebieskiego), ale do "przebolenia". Czego mi brakowało? Na pewno Tornado i Jurka, w końcu "maczali w tym palce", no i polskiej flagi na ogonie Mastera.
    Volandia - Parco e Museo del Volo (25 Fotos)

Super!
    "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Ale trafiłeś kilka ciekawostek
      Pozdrawiam
      Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

Pracuję...
      X