Spotkania integracyjne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Spotkania integracyjne

Jak w tytule od jakiegoś czasu kiełkował pomysł by zintegrować fotografujących samoloty pasażerskie. A konkretnie to chodzi o pokazanie największych lotnisk krajowych od strony spotterskiej. Zadawałeś sobie kiedyś pytanie pojechał bym do Warszawy czy Gdańska na zdjęcia samolotów tylko gdzie najlepiej tam się ustawić na zdjęcia?

Wychodząc na przeciw takim pytaniom proponujemy spotkania integracyjne a że gdzieś trzeba zacząć proponuję Wrocław . Pytanie czy będą chetni z Polski by przyjechać do Wrocka jednego dnia, spotkać się z nami pokażemy skąd można u nas fotografować samoloty na własnym przykładzie. Może uda się załatwić jakiś bonus? jeśli pomysł chwyci będziemy kontynuować w kolejnych miastach, czy będą chętni by wpaść do nas i zobaczyć jak to wygląda z Wrocławskiej perspektywy?

Czy znajdą się chętni by wpaść do nas? :
    Pozdrawiam
    Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Ja bardzo chętnie pod warunkiem, że będzie to weekend.
    lwisniewski.pl

JETPHOTOS

Komentarz

a integracja dla "zagranicznych" w okolicach świąt i w tym samym lokalu czy w nowym?

Komentarz

Tymczasem badanie rynku czy jest popyt
        Pozdrawiam
        Jacek

Komentarz

A czy pomysł dotyczy tylko tych z doświadczeniem i z dalszych okolic ?

Komentarz

Jakby ktoś chciał do ziejącego nuuuudą Radomia ja chętnie mogę pokazać tajne miejscówki
            Moje A-P

Komentarz

Zamieszczone przez remfire Zobacz posta
              A czy pomysł dotyczy tylko tych z doświadczeniem i z dalszych okolic ?
              Jeśli masz ochotę pewnie
              Pozdrawiam
              Jacek

Komentarz

Ja do Wrocławia też chętnie. Jak tylko rozjaśni się data i czas to raczej wpadnę. Już byłam kilka razy, miasto cudowne, lotnisko również (poza tym, że mało maszyn) ale tam jest taki klimat, że nie odmówię. Choć uważam, że takie spotkania integracyjne to prędzej w Wawie, bo tam jest co fotografować. I tam też chętnie pojadę wiele razy byłam i wiele razy chcę wrócić. Także czekam na dalsze informację, i na pewno jeszcze paru spotterów wyciągnę

Komentarz

Jeśli tylko termin nie bedzie mi kolidował z innymi obowiązkami to ja bardzo chętnie poznam fachowców

Komentarz

Ja z przyjemnością do Wrocławia też pojadę
                    Pozdrawiam!

Komentarz

Jak mnie Wiśnia do białej strzały zaprosi to jadę!
                      Ostatnio edytowany przez Loczek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Pozdrawiam, Sebastian.

www.forum.spotter.pl/radar-z-tunera-telewizyjnego-rtl1090-t13785/index.html

Komentarz

Dziękuję, jak pomysł chwyci będą kolejne spotkania w innych miastach. Tymczasem nie jestem w stanie podać konkretnego terminu bo jak wspomniałem na początku może się uda upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
                        Pozdrawiam
                        Jacek

Komentarz

Jakby termin podpasował, to czemu nie. A jeszcze jakby się taki fajny promoLOT trafił jak w zeszłym roku bywały, to w ogóle byłby wypas.
                          « Moje lotnicze zdjęcia »
                          Fulcrums Forever !!

Komentarz

Ja się chętnie z Worcławiem spotkam w każdych okolicznościach przyrody .
                            A to co zdobyte nigdy nie będzie szczytem...PFK

Komentarz

Świetny pomysł!

Komentarz

Pracuję...
                              X