Sztandar dla 44 Bazy Lotnictwa Morskiego

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Szpak
    rozpoczął temat Sztandar dla 44 Bazy Lotnictwa Morskiego

Sztandar dla 44 Bazy Lotnictwa Morskiego

W dniu 10 sierpnia w bazie w Siemirowicach odbyła się ceremonia wręczenia sztandaru dla 44. Bazy Lotnictwa Morskiego (jednostka w Siemirowicach i garnizon lotniczy w Darłówku). Sztandar ufundowany został przez mieszkańców Ziemi Kaszubskiej i Darłowskiej oraz sympatyków lotnictwa morskiego. Tym samym jednostka przejęła tradycje 29. Darłowskiej Eskadry Lotniczej, 30. Kaszubskiej Eskadry Lotniczej oraz 44. Bazy Lotniczej MW. Miałem przyjemność być w tym dniu w bazie. Mam wrażenie, że od strony organizacyjnej całość wyszła bardzo dobrze. Zorganizowano dojazdy do hangarów, orkiestry aż miło było posłuchać. Przemówienia były zwięzłe i treściwe, trochę oficjalnych gości z regionu pomorskiego. Pojawiły się lokalne media. Wydarzeniu temu towarzyszyła symboliczna prezentacja sprzętu lotniczego, a najmłodsi mogli usiąść za sterami wybranych śmigłowców. Poniżej kilka zdjęć z ww. pobytu.

Ostatnio edytowany przez Szpak; [ARG:4 UNDEFINED].

• Mariusz Małecki
    odpowiedział(a)
    Chwilowo jest tylko jeden dobry aparat z FF do spotterki. To D800.

Zostaw komentarz:

• Szpak
    odpowiedział(a)
    Nie chcę robić tutaj off-topic. Mamy wątek o 5D MkIII i o moich przemyśleniach napiszę niebawem, na pewno jednoznacznie nie będzie bo z ogniskową (crop x1,6) nie wygram .

Zostaw komentarz:

• Mariusz Małecki
    odpowiedział(a)
    Widać, że to coś lepszego niż 7D, dlatego pozwoliłem sobie sprawdzić exif zdjęć i prawda wylazła wielkimi buciorami
    Pyszny aparat, w końcu się postarali.

Zostaw komentarz:

• Szpak
    odpowiedział(a)
    Jasne brałem pożyczone 5D na wakacje, no i się bawię już drugi tydzień.

Zostaw komentarz:

• Jacek Waszczuk
    odpowiedział(a)
    To chyba jeszcze siódemka chyba że się Marcin pospieszyłeś ?

Zostaw komentarz:

• Mariusz Małecki
    odpowiedział(a)
    Nowa piąteczka też chyba daje trochę radości

Zostaw komentarz:

• Jacek Waszczuk
    odpowiedział(a)
    Urlop Ci służy. Fajna fotorelacja

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X