WARSZAWA MODLIN: Logo lotniska wybrane

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

 • WARSZAWA MODLIN: Logo lotniska wybrane

  Port lotniczy w Modlinie zaprezentował nowe logo. Przygotowała je agencja reklamowa Salt and Pepper Brand Design. Nowa kreacja logo nawiązuje m.in. do kolorystyki folkloru Mazowsza.  - Logo to połączenie oryginalnej kolorystyki wpisanej w unikatowość naszego regionu i folkloru z odwołaniem się do dziedzictwa naturalnego i naszego nowoczesnego spojrzenia na biznes. Te właśnie składowe kreślą radosny i przyjazny obraz lotniska – naszego lotniska – komentuje Piotr Okienczyc, Prezes Zarządu Spółki zarządzającej Portem Lotniczym w Modlinie. – Lekka, żywa i przyjemna forma logo to zapowiedź naszej strategii wobec otoczenia, w którym będziemy prowadzić działalność biznesową. Chcemy być jak najbliżej naszych Pracowników, Pasażerów i Partnerów handlowych, podkreślając emocjonalność związaną z lotniskiem samym w sobie, jakim jest początek podróży, podróżowanie i powrót do domu – dodaje Piotr Okienczyc.

  Koncepcja logo obrazuje charakterystyczny układ dwóch rzek - Wisły i Narwi, które łączą się w pobliżu lotniska. Świeża zielona kolorystyka odwołuje się do malowniczych pejzaży wokół Modlina, a różowy element z samolotem symbolizuje lotnisko jako nowoczesne i przyjazne miejsce. Wszystko to ujęte jest w kształt kuli, która nasuwa skojarzenia z kula ziemską mówiąc o podróżowaniu i bliskości lotniska z resztą świata.

  - Dzięki naszej wytężonej pracy, w bardzo krótkim czasie, udało nam się stworzyć nowoczesne logo, które opiera się na pozytywnych emocjach, oddaje wyjątkowy charakter naszego lotniska i jednocześnie identyfikuje symbolikę lotniskową. Przekaz logo, wyraża to co istotne dla naszych działań, zmierzających do stworzenia lotniska przyjaznego dla pasażerów, pracujących tu osób i otoczenia. Mamy nadzieję, że to logo szybko zyska sobie akceptację i sympatię klientów, jednocześnie nastawiając ich pozytywnie do podróżowania – uważa Marcin Danił, Wiceprezes Zarządu.

  http://latajznami.pl/aktualnosci,500...a_wybrane.html

  Ponawiam prośbę o stworzenie nowego działu dot. EPMO

 • #2
  Jak reklama Australian Open no i modlin z małej litery ...tak tak czepiam sie

  Komentarz


  • #3
   Małe lotnisko to i z małej litery pisane.
   Moje Airplane-Pictures

   Komentarz


   • #4
    Zamieszczone przez Sebastian Szatyłowicz Zobacz posta
    Małe lotnisko to i z małej litery pisane.


    taka moda teraz )))
    http://www.idosk8.com

    http://masa.spotter.com.pl


    Komentarz


    • #5
     Ryanair z Modlina już na Euro?

     Ryanair, jeden z największych tanich przewoźników na świecie, chce uruchomić bazę na lotnisku w Modlinie. Firma przedstawiła swoje plany na wtorkowej konferencji prasowej.
     Firma Ryanair negocjuje podpisanie umowy z władzami portu w Modlinie. Jak przekonują przedstawiciele przewoźnika, mają nadzieję, że otworzą swoją bazę pod Warszawą w czerwcu 2012 r.

     W ciągu pięciu lat Ryanair chce aby w nowej bazie stacjonowało 10 samolotów. Planuje również przewieźć 3,5 mln pasażerów i uruchomić przynajmniej 40 połączeń. Przedstawiciele firmy przewidują, że dzięki temu uda im się stworzyć na lotnisku 3,5 tys. miejsc pracy.
     - Mamy nadzieję, że porozumiemy się z władzami lotniska w Modlinie przed świętami Bożego Narodzenia. Wtedy na początku przyszłego roku będziemy mogli podać datę otwarcia bazy - powiedział na konferencji prasowej Michael Cawley z Ryanair. Nie ujawnił jednak, o jakie kierunki chodzi, ale - jak podkreślił - rozważanych jest 40 miast, m.in. Wenecja, Berlin, Frankfurt, Dublin, Oslo i Malaga.

     Na lotnisku w Modlinie wciąż jednak trwają prace. W poniedziałek została zawieszona wiecha, terminal znajduje się już pod dachem. W przyszłym roku będą prowadzone prace wewnątrz budynku. Za to do końca 2011 mają skończyć się roboty na pasie startowym.
     Władze lotniska liczą, że port lotniczy będzie gotowy na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku.

     http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...ro,305503.html

     Komentarz


     • #6
      Paskudne.

      Komentarz


      • #7
       napis paskudny. A kula całkiem dobra.
       pozdrawiam
       http://www.forum.spotter.pl/photoplog/index.php?u=2912

       E420 ZD70-300, ZD14-45

       Komentarz


       • #8
        Średnie
        ---
        http://xon.787dreamliner.info

        Komentarz


        • #9
         Przyglądam się przyglądam tej kolorowej kuli i widzę, że logo zrobione pod kolory Wizza, a w szczególności Enteraaaa....
         Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
         Album Spotter.pl
         www.gryniek.pl
         www.jetphotos.net

         Komentarz


         • #10
          Samo logo jest znośne, ale napis jest paskudny. I z małych literek, razi w oczy.

          Komentarz


          • #11
           Geometrycznie przypomina logotypy biur podróży. Kolorystyka wpasowuje się w krzykliwy styl części tanich linii lotniczych. Ogólnie takie sobie. Punkty za napis i nazwę z małej litery.
           The Star Alliance Fanboy

           Komentarz


           • #12
            Nie zgodzę się. Małe litery to obraza. Przecież patrząc na to napisane małymi literami to nawet człowiekowi nie chce się zwracać uwagi co jest tam napisane

            Komentarz


            • #13
             Ponoć o gustach się nie dyskutuje Ale moim skromnym zdaniem logo jest brzydkie. Pomijając wielkość liter, logo powinno wizualizować osobom, charakter tego, do czego się odnosi...
             Widząc pierwszy raz logo moje skojarzenia [ kolory kuli ] poszły w stronę szamba lub w najlepszym przypadku zanieczyszczonej rzeki... Samolot wygląda jak cysterna do gaszenia pożarów uwalniająca ładunek... chyba, że w Modlinie takie stacjonują. Ewentualnie może ukazuje samolot zrzucający paliwo przed awaryjnym lądowaniem
             Niestety, ale w czasach, gdzie ludzie biorą niemal wszystko na wzrok i estetykę współrealizatorzy się nie popisali... Ale jak już nadmieniłem na początku... gusta i guściki
             SKAVI - GEVNA - LENOV | L619, L623, L984, N133
             -= Canon EOS 50D =-

             Komentarz


             • #14
              Male litery - nic nowego , zreszta czy zawsze musi byc z duzej ? Moze I lepiej ze z malej , kiedys wreszcie trzeba wyjsc na przeciw stereotypom. Montrealski transport komunalny (STM) rowniez rok temu zmienil swoje logo z duzych na male jak I sama kolorystyke na kolory podobne do tej gamy. Samolot widac , wiec od razu mozna sie domyslec o co chodzi , a po glebszym zastanowieniu ta kolorowa kula ma chyba przypominac glob , wiec wszystko jest na swoim miejscu.

              A tu wspominany przyklad STM :

              kiedys              dzisiaj

              Ostatnio edytowany przez v@a; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


              • #15
               Zmienili na gorsze

               ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
               ---> www.ernestdlutek.digartfolio.pl
               Canon 550D | 24 | 50 | 200 | 70-300vr

               Komentarz

               Pracuję...
               X