EPLB na bieżąco - 2013

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• EPLB na bieżąco - 2013

dzisiaj około godzin 16.30 wylądował Piper cheyenne III D-IABE. Przywiózł rannych z wypadku busa pod Berliem. Około pół godziny potem odleciał.
    Liberty City

O, widzę odpowiedni temat.

Dzisiaj odwiedził lotnisko H25B CS-DRR w locie NJE549P - zdaje się że stoi cały czas na płycie.
    A przy okazji: ten sam przewoźnik chyba jakoś tak przedwczoraj zawitał na C56X CS-DXE inbound NJE645M outbound NJE525F z/do LOWW.

a przy jeszcze innej okazji - pierwszego dnia działalności lotniska pojawił się P180 I-PREE, który to wykonał dziwny numer jak parę dni później chciał odlatywać: cleara dostał, ładnie się zlineupował na pasie po czym stwierdził że coś tam chciałby się odlodzić więc wrócił na płytę i... stoi do dnia dzisiejszego

Ruch jak na łokenciu

Komentarz

Zamieszczone przez mitm Zobacz posta

a przy jeszcze innej okazji - pierwszego dnia działalności lotniska pojawił się P180 I-PREE, który to wykonał dziwny numer jak parę dni później chciał odlatywać: cleara dostał, ładnie się zlineupował na pasie po czym stwierdził że coś tam chciałby się odlodzić więc wrócił na płytę i... stoi do dnia dzisiejszego

Ruch jak na łokenciu
      Ten P-180 I-PREE ma pewną usterkę i dlatego tam utknął. Włosi pewnie się głowią co z tym fantem zrobić, bo usunięcie usterki wiąże się z ingerencją w strukturę samolotu. Nie wiem, czy nie doszło do uszkodzenia samolotu podczas jego odladzania tamtego dnia.
      Lotnictwo Praca Rozrywka

Komentarz

Coś słyszałem o usterce statecznika... ciekawe jak mu liczą za postój.

Ten dzisiejszy bizu niestety ale jednak poleciał na UUEE lotem NJE623M.

Komentarz

Pany, a gdzie jakieś fotki? Co?

Komentarz

Zamieszczone przez ravajas Zobacz posta
            Pany, a gdzie jakieś fotki? Co?
            Będą, będą

Komentarz

Dzisiejszy NJE655P CS-DHO C550 z powodu "kiepskiego stanu oprogramowania systemów nawigacyjnych" przerwał final i po krótkim holdingu poleciał ostatecznie na EPWA

zieeeeew

Komentarz

Dzisiejszy NJE655P CS-DHO C550 z powodu "kiepskiego stanu oprogramowania systemów nawigacyjnych" przerwał final i po krótkim holdingu poleciał ostatecznie na EPWA

zieeeeew
                Hmmmm powiem szczerze że nie czaje

Komentarz

Jutro z Wawki gdzieś do włoch podobno leci. Mnie martwi natomiast słabe obłożenie dzisiejszego Oslo. Na przylocie około 30 osób. Odlot podobno troche lepiej. Mimo wszystko gryzie mi się to z hucznie zapowiadanymi nowymi połączeniami.
                  Liberty City

Komentarz

adam, maszyna prawdopodobnie miała jakieś błędy w danych lotniska i TAWS przeszkadzał. O ile pamiętam pilot zszedł do ok. 300 ft AGL i przerwał...

a FRACTION chce chyba założyć bazę w Świdniku
                    dzisiaj inbound NJE661M CS-DRA H25B NJE018E outbound UUWW.

Komentarz

Nic się ostatnio nie dzieje na lotnisku... ale z dobrych wieści 30 stycznia ulotnił się w końcu I-PREE. W międzyczasie 2 FRACTIOny były no ale już nie pisałem na bieżąco bo to nudne się robi

Komentarz

Tak siedzę cały dzień na FR24 i patrzę że już drugi WIZZ z Oslo I Luton lecą bezpośrednio na Okęcie. O co kaman bo chyba aż tak fatalna pogoda u nas nie jest.?OK już się dowiedziałem:awaria radiolatarni

Komentarz

Chodzi o DME, VOR pracuje normalnie.

Komentarz

Chodzi o DME, VOR pracuje normalnie.
                            Dokładnie usterka radiolatarni DVOR/DME

Komentarz

Kolejny operator zawitał na lotnisko: tym razem niejaki Star Wings Dortmund. D-ITIP C525 STQ222 - aktualnie jeszcze na płycie...

Komentarz

Pracuję...
                              X