SMP 2011/KZS Club

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• SMP 2011/KZS Club

od 23.06 do 3.07 rozgrywane są Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie 18 metrowej oraz równolegle Krajowe Zawody Szybowcowe w klasie Klub.

Jak kto ma ochotę pooglądać trochę moich fotek to zapraszam do galerii na stronie Aeroklubu Leszczyńskiego -> http://www.aeroleszno.pl/index.php?o...egory&catid=16

uprzedzam zdjątka nie są retuszowane - prosto z matrycy - jedynie pomniejszone (po prostu nie mam czasu teraz na zabawę)
    moje pstryk gallery.may.net.pl oraz A-P

Dziękujemy za zdjęcia, spora stawka przeszło trzydzieści szybowców
    Pozdrawiam
    Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

trzydzieści szybowców jest w samej 18 metrowej do tego dochodzi 53 z klubów no i młodzi z AL latający w międzyczasie Łącznie coś pod 90 patyków w powietrzu.

Wczoraj można było zobaczyć np to

Komentarz

Zamieszczone przez maymar Zobacz posta
        ...
        Wczoraj można było zobaczyć np to
        Ależ widok! Czaderski. Ciekawi mnie jak jest z bezpieczeństwem w powietrzu. Czy omawiają to na odprawie, że tylko kręcimy w lewo czy latamy jak kto chce?
        Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
        Album Spotter.pl
        www.gryniek.pl
        www.jetphotos.net

Komentarz

Zamieszczone przez Gryniek Zobacz posta
          Ależ widok! Czaderski. Ciekawi mnie jak jest z bezpieczeństwem w powietrzu. Czy omawiają to na odprawie, że tylko kręcimy w lewo czy latamy jak kto chce?
          Generalna zasada jest taka, że ten kto jest pierwszy w kominie decyduje o kierunku krążenia i dołączający powinni się podporządkować.

A w tym filmie widać jak krążenie wygląda z kabiny pilota - czas od 3:02 do 3:50. Enjoy!
          http://www.youtube.com/watch?v=_an9fVxHyPM

Komentarz

I ten niżej ma pierwszeństwo
            Pozdrawiam
            Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

Zamieszczone przez Karolcia Zobacz posta
              Generalna zasada jest taka, że ten kto jest pierwszy w kominie decyduje o kierunku krążenia i dołączający powinni się podporządkować.

Często jest też tak że się ustala "na sztywno" że w promieniu 10 km od lotniska krąży się w lewo.

dodatkowo krąży się z prędkością najszybszego szybowca (np taki juniorek jak wleci do komina w którym krąży zatankowany jantar 2b niestety musi pocinać jak jantar )

Komentarz

Pracuję...
              X