02.09.2011 Spadochrony, szybowce...

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• 02.09.2011 Spadochrony, szybowce...

W niedziele wybrałem na lotnisko Aeroklub Jeleniogórskiego. Akurat trafiłem na skoki spadochronowe i loty szybowcowe. Zdjęcia wykonane kompaktem.

Bonusik
    Ostatnio edytowany przez Douglas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: podlinkowane zdjęcie
    Fan MD-11

Zlina chętnie bym zobaczył w locie, niedługo nie będzie już gdzie popatrzeć. Socate lepiej focić od dziubka bo jest świetny, od tyłka wygląda jak byle cesna

Komentarz

Fotki przyjemnie się ogląda. Na Antonim ze skoczkami skadrowałbym ich nogi również. Było by zdjęcie "Myślę, że jeszcze lecę.."
      Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
      Album Spotter.pl
      www.gryniek.pl
      www.jetphotos.net

Komentarz

SP-YGF to własność aeroklubu Wałbrzyskiego można tam spotkać też kilka "patyków" z aeroklubu dolnośląskiego
        Pozdrawiam
        Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

Zamieszczone przez Gryniek Zobacz posta
          Fotki przyjemnie się ogląda. Na Antonim ze skoczkami skadrowałbym ich nogi również. Było by zdjęcie "Myślę, że jeszcze lecę.."
          Ja liczyłem, że w końcu zobaczę Antka na niebie i tak się stało dwa tygodnie temu
          Fan MD-11

Komentarz

A tak przy okazji, ta pani na antku to Zośka. Nawet dość urodziwa

Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Czy ten wątek ma jeszcze sens? Nie wiem jak u Was ale u mnie zdjęć autora wątku nie widać. Jeżeli macie podobnie to bym ten wątek wywalił, ewentualnie przeredagował i chociaż Zośke zostawił
              http://stratus.spotter.com.pl

Pozdrawiam
              Jurek

Komentarz

Przepraszam trochę bałagan zaraz postaram się naprawić :/
                Problem naprawiony
                Bardzo przepraszam
                Ostatnio edytowany przez Douglas; [ARG:4 UNDEFINED].
                Fan MD-11

Komentarz

Spoko już jest OK więc zostawiamy
                  http://stratus.spotter.com.pl

Pozdrawiam
                  Jurek

Komentarz

Muszę się na wakacje, po latach wybrać do Jelonki. Przyjemnie wspominam tamtejsze lotnisko.
                    "Zośka" SP-AOA już odbudowana i w nowym malowaniu po nieszczęśliwej wichurze http://www.youtube.com/watch?v=qfty2fETQds
                    Pozdrawiam
                    Adam

Komentarz

Zamieszczone przez Marauder Zobacz posta
                      "Zośka" SP-AOA już odbudowana i w nowym malowaniu po nieszczęśliwej wichurze http://www.youtube.com/watch?v=qfty2fETQds
                      Tak naprawdę to nie została odbudowana. Jest to inny samolot. Cały kadłub ze starej SP-AOA stoi koło zakładu AEROPLAN w Mirosławicach. Jedyne co uratowano to chyba silnik i przyrządy

Ostatnio edytowany przez Sebastian Szatyłowicz; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Tego to nie wiedziałem Sebastian. A wiesz może jakie wcześniej oznaczenie miała ta nowa "Zośka"?
                        Pozdrawiam
                        Adam

Komentarz

Z tego co słyszałem to dostali lub kupili ją od wojska. Nic więcej na jej temat nie wiem. Sam byłem zaskoczony jak zobaczyłem kadłub we Wrocławiu a po kilku dniach z Jeleniej przyleciała do nas maszyna o tych samych znakach

Nie wiem czy Jacek nie ma więcej informacji na jej temat.
                          Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Pracuję...
                          X