Lotnisko Modlin jak zły sen

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

Wojewoda na Śląsku za kolejowy chaos stracił stanowisko tutaj powinno być tak samo.

Komentarz

Chyba nazwisko nie pozwoli. Koalicja by się rozpadła.
      Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

A może ktoś z forumowiczów poznał ten nieszczęsny pas? W sensie był i widział...
        Informacje są takie, że beton się łuszczy... inne, że można kawałki betonu rękami wyjmować... Ciekawe jak jest naprawdę?
        Znając życie skończy się wylaniem nowej warstwy betonu; ale to nie może być cienka warstwa, myślę, że jakieś 10-15cm betonu trzeba tam wylać żeby było dobrze zrobione...
        To znaczy, że cały beton, który jest trzeba skuć i wywieźć na jakieś drogi...
        Teraz pytanie: po ilu metrach od początku pasa jest strefa przyziemienia?
        UL621,UP851 ale zbyt wysoko

Komentarz

Zamieszczone przez rychu Zobacz posta
          A może ktoś z forumowiczów poznał ten nieszczęsny pas? W sensie był i widział...
          Informacje są takie, że beton się łuszczy... inne, że można kawałki betonu rękami wyjmować... Ciekawe jak jest naprawdę?
          Znając życie skończy się wylaniem nowej warstwy betonu; ale to nie może być cienka warstwa, myślę, że jakieś 10-15cm betonu trzeba tam wylać żeby było dobrze zrobione...
          To znaczy, że cały beton, który jest trzeba skuć i wywieźć na jakieś drogi...
          Teraz pytanie: po ilu metrach od początku pasa jest strefa przyziemienia?
          Ja swego czasu trzymałem na EPMO swoją motolotnię w hangarze. W najlepszym stanie były CPPSy. Pas jak to pas. W różnych miejscach były wykruszenia na styku łączeń płyt betonowych. Mi to nie przeszkadzało. ja lądowałem na CPPSie! Jednak myślę, że cały problem polega na tym, że to co było wylane kiedyś polepili na "jakoś to będzie". Teraz są tego skutki. Wiadomo kucie płyty startowej jest czasochłonne i zwiększa koszty ale gdyby to zrobili od razu nie byłoby zamieszania i kompromitacji jaką obecnie mamy.
          Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
          Album Spotter.pl
          www.gryniek.pl
          www.jetphotos.net

Komentarz

Zaorać Okęcie i rozbudować Babice
            DZIEŃ BEZ LOTNICTWA TO DZIEŃ STRACONY

Komentarz

Lotnisko w Modlinie zamknięte

Brak zgody na użytkowanie lotniska, wymagany jest remont pasa startowego http://www.warszawamodlinlotnisko.pl...zamkniete.html

Komentarz

Zamieszczone przez maro750 Zobacz posta
                Brak zgody na użytkowanie lotniska, wymagany jest remont pasa startowego http://www.warszawamodlinlotnisko.pl...zamkniete.html
                Dobra informacja dla pasażerów! Będą żyli!
                Album Spotter.pl
                www.gryniek.pl
                www.jetphotos.net

Komentarz

Zamieszczone przez Gryniek Zobacz posta
                  Dobra informacja dla pasażerów! Będą żyli!
                  A raczej będą latali Ryanem na Chopina!
                  Pozdrawiam
                  Jolka

Komentarz

Jak widać wybrany w przetargu inwestor zastępczy nie sprawdził się, dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej wzmocnić nasz wewnętrzny nadzór nad wykonawcą. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z dodatkowymi specjalistami, którzy pracowali przy budowie wielu lotnisk w naszym kraju. Ponadto, aby mieć pewność co do przyjętych technologii, chcemy też skonsultować plany ERBUD S.A. z wojewódzkim inspektorem nadzoru budowlanego.” – podkreśla Piotr Okienczyc, Prezes Zarządu Lotniska

Tym razem się uda, bo nadzór będzie super wzmocniony )))

Komentarz

Zamieszczone przez rychu Zobacz posta
                      ....Tym razem się uda, bo nadzór będzie super wzmocniony )))
                      A kto będzie nadzorował nadzór?
                      Album Spotter.pl
                      www.gryniek.pl
                      www.jetphotos.net

Komentarz

antoni?
                        moje lotnicze pstryki:
                        www.waldemarkowalski.pl

Komentarz

Zamieszczone przez kux Zobacz posta
                          antoni?
                          Nadzorcy nadzorców z młotkami.
                          lwisniewski.pl

JETPHOTOS

Komentarz

Za Gazetą Wyborczą:
                            "Jak informuje RMF FM, kolejne pęknięcia betonu stwierdzono na drogach kołowania. Wcześniej zaczął się rozpadać pas startowy, dlatego od połowy grudnia modlińskie lotnisko jest zamknięte.
                            Według reportera RMF FM rysy na betonie pojawiły się przy hangarach, pierwszy dostrzegł je w weekend właściciel szkółki lotniczej. Zastanawiające jest, że tej części nigdy nie stosowano środków chemicznych stosowanych podczas odśnieżania. Dotąd firma Erbud, generalny wykonawca pasa startowego, broniła się, że to władze lotniska są winne rozpadaniu się betonu, bo niewłaściwie użytkowały nawierzchnię. Teraz ta teoria może upaść.

Pojawiły się hipotezy, że w związku z koniecznymi naprawami port w Modlinie będzie nieczynny do końca roku. Ale szefostwo portu komentuje to słowem "bzdura" i dowodzi, że w ciągu trzech miesięcy można wybudować całkiem nowy pas. Dodaje, że prace będą prowadzone na koszt i odpowiedzialność generalnego wykonawcy, choć niewykluczone, że przez całkiem inną firmę."

Cały tekst: http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710...#ixzz2LHh5oKzx

Komentarz

Pracuję...
                            X