Ryanair otwiera bazę w Modlinie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Ryanair otwiera bazę w Modlinie

Ryanair ogłosił przed chwilą na konferencji, że planuje otwarcie bazy w Modlinie. Na początku będą to 3, 4 samoloty. W przeciągu 5 lat ich liczba zwiększy się do 10 samolotów, latających na 40 trasach.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
    ---> www.ernestdlutek.digartfolio.pl
    Canon 550D | 24 | 50 | 200 | 70-300vr

Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Ryanair ogłosił przed chwilą na konferencji, że planuje otwarcie bazy w Modlinie. Na początku będą to 3, 4 samoloty. W przeciągu 5 lat ich liczba zwiększy się do 10 samolotów, latających na 40 trasach.
    Jeżeli EPMO wypali to brawo brawo!
    Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
    Album Spotter.pl
    www.gryniek.pl
    www.jetphotos.net

Komentarz

Według mnie wszystko wypali. RYR zawsze wie, gdzie zarzucić sieci. Na pewno będzie najlepiej funkcjonującą linią na EPMO.

Komentarz

Zamieszczone przez salad Zobacz posta
        Według mnie wszystko wypali. RYR zawsze wie, gdzie zarzucić sieci. Na pewno będzie najlepiej funkcjonującą linią na EPMO.
        No może jeszcze grają pod akcjonariuszy?!? Kto wie... Tu otwieramy bazę, tam otwieramy bazę,... PR i ceny akcji idą w górę! Czeba mieć na prezenty na Święta...
        Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
        Album Spotter.pl
        www.gryniek.pl
        www.jetphotos.net

Komentarz

Z tego co wiem, to Ryan od sezonu zimowego znacznie redukuje swoją flotę w Hiszpanii, coś musi zrobić ze swoimi samolotami... a my wcale nie mamy nic przeciwko, by przeniósł swoje bazy do PL
          'tajemnica', itp. wokół Modlina, to zapewne kolejny chwyt PR.
          Pozdrawiam
          Jolka

Komentarz

No to się nazywa marketing, nie ma lotniska a jest już baza Może już można bilet kupić?

Komentarz

do Lublina niech przeniosą chętnie powitamy

Komentarz

Pracuję...
              X