ANKIETA - MUZEUM LOTNICTWA KRAKÓW

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• ANKIETA - MUZEUM LOTNICTWA KRAKÓW

Drodzy forumowicze, pomóżcie studentowi w potrzebie. Piszę pracę magisterską o funkcji turystycznej krakowskiego muzeum lotnictwa. Miałbym do was gorącą prośbę o wypełnienie ankiety. Po wypełnieniu kliknijcie "Wyślij" i przekażcie ten link dalej innym użytkownikom forum bądź swoim znajomym. Podrzucam wam link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/1970...polskiego.html

Już w kilku miejscach i kilka razy wspominałeś o tej ankiecie, chyba wystarczy nie sądzisz? Kto chciał wypełnić ten wypełnił. Ile opinii potrzebujesz do zamknięcia ankiety?
    Pozdrawiam
    Adam

Komentarz

Z tego co rozmawiałem z promotorem to ok. 300 sztuk. Ale jeszcze będę tą optymalną liczbę z nim ustalał. Może aż tyle nie będzie potrzeba. Fakt trochę byłem namolny z tą ankietą, dostałem już parę solidnych opr. na lotnictwie.net.pl za tą ankietę ale po prostu liczyłem na duży odzew z waszej strony. Chciałem dobrze a wyszło jak zawsze:-(

Komentarz

Krisu1991, dobra to masz chociaż połowę uzbieranych opinii? U nas nie ma aż tylu osób aktywnych i nie sądzę że dużo uzbierasz. Ja osobiście wypełniłem ankietę. Jeżeli dużo Ci brakuje, może spróbuj również w popularnych sieciach społecznościowych na grupach lotniczych? Krisu1991 co Ty na to?

Ps. Muzeum Lotnictwa ma oficjalny profil na Facebooku, pewnie sporo osób odwiedziło muzeum. Spróbuj tam uderzyć
        Ostatnio edytowany przez Marauder; [ARG:4 UNDEFINED].
        Pozdrawiam
        Adam

Komentarz

Poszukaj w wielu miejscach, nie na zasadzie na kilku forach gdzie sie da bo wiadomo ze nie wypada, ale popros wlasnie na oficjalnych profilach zwiazanych z tematem o udostepnianie.
          "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Pracuję...
          X