Wymiana sprzętu Video.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

Co do transmisji sygnału przez internet to weeb tv działa nawet na wolnym łączu oferując większość kanałów i to tych najważniejszych w HD i efekt tego widać. 4K jest na razie wprowadzane wiec po co mi nowe problemy...? pewnie starsze programy do obróbki nie będą wiedziały co to i wymiana sprzętu, softu, biznes się sam nakręca.
    Co do sprzętu to może taki tańszy?

Panasonic V750EP-K ?
    24mpx przy nagrywaniu a obecne które mam to 9mpx wiec różnica wielka
    "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Zacznę od tego że moje mozliwości finansowe stopniały do ok 3tyś a do tego w tej cenie musiałem kupić jeszcze żonie laptopa żeby się zgodziła na kamerę.

może na przyszłość komuś się przyda

"W praktyce jeśli chodzi o zakup sprzętu oznacza to, ze jeśli poważnie myślimy o robieniu filmów akcji, z ręki, podczas jazdy, chodzenia, biegania to powinniśmy kupić kamery z najlepsza optyczną stabilizacją - czyli od 2010 roku jest to Sony, inni są daleko w tyle. Sony ma świetne patenty na stabilizację, robi super kamery z żyroskopami i nawet ich kompakty jak HX20V/ 30V / 50V po prostu wymiatają pod tym względem, jakość zdjęć też czołówka, ale wszystko plastik, liche wykonanie, duża awaryjność, grzanie się itd to już inna bajka..."

zaopatrzyłem się w Sony HDR-PJ530, trochę zlisiłem się na projektor który ma w sobie,ale gdybym miał go określić jednym słowem to "mały ale wariat" projektor jak na swoje możliwości moim zdaniem robi 110% normy.
      Ale żeby nie było na stabilizacji zależało mi bardziej a w tym modelu jest to największy plus, szkło dosłownie pływa po włączeniu kamery i nagrywaniu.
      No i zoom optyczny oczywiście 30x( choć cyfrowy jest 60x to jakby go nie bylo) spokojnie pozwala mi dosięgnąć "cel" z dużych odległości.
      poza tym kamera ta posiada moduły NFC i Wirelless co pozwala na choćby takie bajery jak sterowanie nią za pomocą... smartfona.

jestem na etapie testów i mam nadzieję że miło mnie jeszcze zaskoczy a puki co czeka na swój poważniejszy cherzest bojowy.
      Ostatnio edytowany przez Woj Tas EPWR; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

albo żona albo pasja
        stara prawda
        pozdrawiam
        Sebastian
        moje pstryki na Flickr

Komentarz

albo dwa konta
          pozdrawiam
          Paweł

Komentarz

Zamieszczone przez w@ldi Zobacz posta
            albo żona albo pasja
            stara prawda
            Lepiej lub gorzej, ale jakoś sobie radzę z łączeniem tego

Komentarz

Pracuję...
            X