Centralny Port Lotniczy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Centralny Port Lotniczy

Ja jestem prosty chłopak , może ktoś mi wytłumaczy po co nam centralny port lotniczy

Powstanie wielkiego lotniska jest już przesądzone. Projekt ma pełne wsparcie rządu. W najbliższych dniach Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów zatwierdzi decyzję o budowie lotniska centralnego poinformował Puls Biznesu.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/centralny-port-lotniczy-okecie-modlin,241,0,2278641.html

pozdrawiam
    Sebastian
    moje pstryki na Flickr

Ano po to, żeby ktoś zarobił.
    pozdrawiam
    Paweł

Komentarz

Gdzieś ktoś napisał, że główny cel to nadanie mu imienia jednego z byłych prezydentów. Z dużym prawdopodobieństwem nie była to żartobliwa wypowiedź.
      www.airplane-pictures.net
      Galeria - lotnictwo.net.pl
      Airliners.net

Komentarz

sama idea jest dziwna

mamy Okęcie , Modlin , kawałek dalej Łódź i "słynny" Radom Po co kolejne lotnisko
        szykuje się projekt widmo za ogromną kasę
        Chyba ,że rząd stworzy ustawę która pozamyka pozostałe lotniska czym zmusi wszystkich pasażerów do korzystania z CPL
        pozdrawiam
        Sebastian
        moje pstryki na Flickr

Komentarz

Zamieszczone przez w@ldi Zobacz posta
          sama idea jest dziwna

mamy Okęcie , Modlin , kawałek dalej Łódź i "słynny" Radom Po co kolejne lotnisko
          szykuje się projekt widmo za ogromną kasę
          Chyba ,że rząd stworzy ustawę która pozamyka pozostałe lotniska czym zmusi wszystkich pasażerów do korzystania z CPL
          takie sa pewnie plany, choc CPL ma byc co do zasady HUBEM, a nie docelowym lotniskiem.
          "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Bo to są wielkie projekty jeszcze większych ludzi Swego czasu Ceausescu w Rumunii przenosił górę, ruscy zawracali rzeki...nie warto pytać po co

Komentarz

Podobno do 2030 roku ma dwukrotnie wzrosnąć liczba paksów w Polsce. Okęcie tego nie utarga. Jeżeli przewidywania się potwierdzą to plan nie jest zły.
              Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

Budowa centralnego portu miała sens 15-20 lat wstecz. Moglibyśmy teraz skasować Pragę i konkurować z Berlinem. Woleliśmy jednak budować lotniska regionalne które nigdy nie zarobią nawet na swoje utrzymanie . Rynek jest już podzielony nie ma szans się tam wcisnąć.
                Pamiętam dobrze prognozy z przełomu wieku, zapowiadały nawet upadek komunikacji autobusowej i kolejowej wszyscy mieli latać samolotami bo tak szybciej a cena podobna Polskie latanie opiera się na low costach i sezonowych czarterach, dzisiaj są jutro ich nie będzie.
                Oczywiście nie zdziwi mnie jeśli powstanie spółka z ogromnym budżetem która zacznie to lotnisko budować, coś w rodzaju naszej elektrowni atomowej.... Projekt huba pięknie pasuje do wizji prezesa "wielka polska" przekopy mierzei, lotniska, kopalnie i huty i inne miesięcznice....tylko nie zapomnijcie, że to wszystko za naszą kasę będzie!
                No i najważniejsze, huby opierają się o krajowych przewoźników. Chyba nie myślicie, że lufthansa przestanie korzystać z Frankfurtu a emirates z Dubaju kiedy powstanie nasz hub
                Ostatnio edytowany przez bpon2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No to stowrzymy swojego low costa - Jaranair
                  moje lotnicze pstryki:
                  www.waldemarkowalski.pl

Komentarz

Ten Morawiecki to jednak wieeeelki wizjoner To nie będzie centralny port lotniczy a centrum komunikacyjne kraju! w pizdu Bajkonur jakiś
                    A hitem jest to, że on to wybuduje tylko z niewielkim udziałem pieniędzy budżetowych zakłada docelową obsługę 50mln pasażerów nie wiem co on bierze ale ja też chcę!
                    Ostatnio edytowany przez Jacek Waszczuk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez kux Zobacz posta
                      No to stowrzymy swojego low costa - Jaranair
                      Zróbcie - "Spottair"
                      ...live to fly, fly to live, do or die...

Komentarz

Pracuję...
                      X