Teledyski lotnicze

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Teledyski lotnicze

Zauważyłem, że zniknął z forum wątek teledyski lotnicze. Co było powodem?
    DZIEŃ BEZ LOTNICTWA TO DZIEŃ STRACONY

Pytasz o ten wątek?

http://www.forum.spotter.pl/forum/av...dyski-lotnicze
    Pozdrawiam
    Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

Ostatnio, to w wątku trwała ciągła promocja piosenki radzieckiej, tej zaangażowanej, bo czerwono-armijnej ..., ale pod szyldem "aero", choć bez fłotu.
      ...
      cholercia, sam lubię kilka kawałków w tym śpiewnym języku i wcale nie muszą to być pieśni z wojny ojczyźnianej a np. taki kawałek - ЛЮБЭ ";По высокой траве"; szczególnie, jako klip wideo ... ale czasami, tzn, OD CZASU DO CZASU ...
      O tak, wielka szkoda, że zaginął ...

Komentarz

Zgadza się Jacku, chodzi o ten wątek. Przez jakiś czas był niedostępny.

Zdzichu, w wątku dominują klipy anglojęzyczne, warto jednak poszerzać swój horyzont kulturowy i poznawać inne kultury i języki. Staram się zamieszczać utwory z innych rejonów świata, nie tylko z Rosji, ale też z Kazachstanu, Białorusi czy Jakucji. Jednym słowem wszystko to co znajdę.

Jeżeli brakuje ci Aeroflotu to zajrzyj na str. 39
        ЛЮБЭ "По высокой траве", także było zamieszczone.

Wątek pełni rolę zbioru różnych utworów, zawsze możemy do nich wrócić. I naprawde nikt cię nie zmusza do ciągłego ich słuchania.

Zamieszczone przez Zdzich K Zobacz posta
        Ostatnio, to w wątku trwała ciągła promocja piosenki radzieckiej, tej zaangażowanej, bo czerwono-armijnej ..., ale pod szyldem "aero", choć bez fłotu.
        ...
        W tych piosenkach nie ma nic złego, a to co ty w nich widzisz... cóż... na szczęście pokolenia się zmieniają.

Komentarz

Zamieszczone przez ramedlaw Zobacz posta
          ...

W tych piosenkach nie ma nic złego, a to co ty w nich widzisz... cóż... na szczęście pokolenia się zmieniają.
          W gruncie rzeczy, masz rację ..., choć z tym 'szczęściem pokoleniowym' bywa różnie, podobnie, jak z wymianą pokoleniową: zauważ, że ostatnio od cholery wymieniacie się wewnątrzpokoleniowo
          ...
          co mnie wcale nie cieszy, ale po twojej uwadze nie mogłem nie wspomnieć o nieuniknionych stratach własnych Waszego pokolenia ...

Komentarz

Zdzich, miałem na myśli twoje pokolenie.

Komentarz

Hmm, czyżbym się pomylił, co do umiejętności czytania ze zrozumieniem ... w twoim pokoleniu, czy to tylko przypadłość osobnicza
              ...
              bo momentami piszesz inteligentnie ...

Skoro nie kumasz, to wyłożę jasno - a ja twoje: piszesz, że życzysz mi szybkiej zmiany /odejścia/ pokoleniowej a ja wprost ci przekazuję, że cholera może trafić każdego w tym i ciebie, bo szybciej schodzicie, niż moje pokolenie, choć i ono jest szybsze od naszych dziadów ...
              I bez znaczenia tu jest średnia przeciętna długość życia ...
              ...
              Z mojej strony dość

Komentarz

Uwierz mi, że nikomu nie życzę zła i szybkiego odchodzenia, co z twojej strony jest nadinterpretacją wyrażenia: zmiana pokoleniowa. Mam na myśli to, że czasem potrzeba po prostu czasu i właśnie z nim związanych zmian pokoleniowych, żeby na pewne sprawy spojrzeć inaczej i trzeźwiej. Jest to naturalna kolej rzeczy.

Resztę powyższego postu pozostawiam bez komentarza i proponuję faktycznie nie wykopywać toporków.

Hough!

Komentarz

Zgadza się panowie nie ma co toczyć wojny
                  Pozdrawiam
                  Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz

(...)Ostatnio, to w wątku trwała ciągła promocja piosenki radzieckiej(...)

Nie sposób żebym sie niezgodził
                    "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Pracuję...
                    X