B 787 na EPWA i przyjezdni spotterzy

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

Dokładnie i chyba nie chodzi tu o kraj tylko o miasto

Komentarz

Nie gloryfikowałbym za bardzo, ostatnio na Zeppelinheim trafił sie taki 2-wu metrowy jegomościu ( nomen-omen najwyższy spośród spotterów) i ku mojemu zdziwieniu wyciągnął jeszcze drabinę. Połowa zgromadzonych zapewne miała go w kadrze, ale gościu nic sobie z tego nie robił. Wszędzie są ludzie i ludziska... albo równi i równiejsi, dla których ich racja jest "najmojsza". Pzdr
      http://planespotterjanb.deviantart.com/

Komentarz

Skoro miał drabinkę na A5 tzn ze przyjezdny W sumie już dawno czegoś takie nie widziałem Fakt faktem, że nawet na nowym tarasie na Westbahn trafiają się miSZczowie drabinek pomimo specjalnego podium - ale są ludzie i przyjezdni Bardziej chodziło mi o wypowiedzi na forum niż działania w terenie ale w sumie pewnie przekłada się to później na praktykę. Najbardziej uśmiałem się czytając, że kulturą jest pisać z polskimi znakami - powstaje nowy Savoi vivre

Komentarz

Zamieszczone przez PanSamolocik Zobacz posta
          Najbardziej uśmiałem się czytając, że kulturą jest pisać z polskimi znakami - powstaje nowy Savoi vivre
          A cóż Cię tak ubawiło? Że leniuchowi się pisać po polsku nie chce? Czy to, że zwróciłem mu na to uwagę bo merytorycznie nie byłem w stanie wypowiedzieć się w sposób cywilizowany o jego wyobraźni?
          pozdrawiam
          Paweł

Komentarz

Zamieszczone przez filek Zobacz posta
            A cóż Cię tak ubawiło? Że leniuchowi się pisać po polsku nie chce? Czy to, że zwróciłem mu na to uwagę bo merytorycznie nie byłem w stanie wypowiedzieć się w sposób cywilizowany o jego wyobraźni?
            Panie filek czy jak Ci jest na imie. Widze,ze czytac nie za bardzo umiesz to moze napisze raz jeszcze. Z miejsca ktorego pisze nie jestem stanie pisac z Polska czcionka. Sam jestes leniuchem,ze po trzech dniach obudziles sie ze swoim mailem. Ile jeszcze bedzie tego jadziku mocarni panowie? Na normalnym forum jakim jest Lotnictwo.net juz dawno wszystkie te maile polecialyby do kosza. Ale tutaj widze to norma. Ba, moze nawet podoba sie to moderatorom i Administratorom. Wiec bawmy sie dalej. A moze nie dostales pracy w szkole w charakterze nauczyciela jezyka Polskiego i teraz probujesz swoich sil tutaj?

Komentarz

Zamieszczone przez pawik77 Zobacz posta
              Panie filek czy jak Ci jest na imie. Widze,ze czytac nie za bardzo umiesz to moze napisze raz jeszcze. Z miejsca ktorego pisze nie jestem stanie pisac z Polska czcionka. Sam jestes leniuchem,ze po trzech dniach obudziles sie ze swoim mailem. Ile jeszcze bedzie tego jadziku mocarni panowie? Na normalnym forum jakim jest Lotnictwo.net juz dawno wszystkie te maile polecialyby do kosza. Ale tutaj widze to norma. Ba, moze nawet podoba sie to moderatorom i Administratorom. Wiec bawmy sie dalej. A moze nie dostales pracy w szkole w charakterze nauczyciela jezyka Polskiego i teraz probujesz swoich sil tutaj?
              Skoro Ci tak niewygodnie to po co tu jeszcze siedzisz?
              "nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje".
              pozdrawiam
              Paweł

Komentarz

Zamieszczone przez filek Zobacz posta
                Skoro Ci tak niewygodnie to po co tu jeszcze siedzisz?
                "nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje".
                Juz pisze dlaczego: nie mozna zlikwidowac konta, nie reaguja admini na moje prosbe o wyciszenie tematu (albo jakies normalne uspokojenie tego wszystkiego) a na dosc zlego co chwila ujawnia sie ktos, kto mnie nadal obraza. I powiem szczerze, ze naprawde bym juz nic nie pisal, gdyby nie to, ze niesprawiedliwie nazwales mnie leniuchem, chociaz napisalem dlaczego nie uzywam PL czcionki - poza pierwszym postem. Nadal zdziwiony jestem taka iloscia agresji z waszej strony. Wg mnie nie adekwatna do tego, co napisalem ja a sporo z tych osob wogole nie byla pod plotem i mnie nie widziala ale za to trysneli taka moca agresjii jakbym im popsul twarde dyski ze zdjeciami.

Komentarz

...Ja jednak wcale się tym nie przejmuję a nawet jest mi to na rękę, bo m.in. przez takie zarzuty staję się bardziej rozpoznawalny wśród ludzi Podać numery rejestracyjne samochodu?...
                  Jak mawiał klasyk... ZJEDZ SNICKERSA
                  Pozdrawiam
                  Marcin

Nikon D7100 + Nikkor AF-S 70-300 VR
                  + Tamron 150-600 + SIGMA 10-20 + Nikon Action 16x50
                  Moje zdjęcia
                  Moje YouTube

Komentarz

Widzę, że kolega pawik77 pije do mnie. Otóż, z Twojej strony to było bardzo ignoranckie, nie liczyłeś się z nikim pod płotem. Wjechałeś jak i tak już było sporo osób. To, że masz 'specjalnie dostosowane to tego samochód' to gratuluję. Brakowało Ci chyba tylko zimnego browara, nawet w tą niesprzyjającą pogodę. Nie przeszkadzało mi to, że miałeś duży obiektyw. W Polsce mamy problemy z chamstwem. Na przyszłość troszkę więcej wyrozumiałości dla "spotterskiej braci". Pozdrawiam.
                    Ostatnio edytowany przez Gryniek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawa edycji

Komentarz

...Na normalnym forum jakim jest Lotnictwo.net juz dawno wszystkie te maile polecialyby do kosza. Ale tutaj widze to norma. Ba, moze nawet podoba sie to moderatorom i Administratorom. Wiec bawmy sie dalej. ...
                      Normalne nie znaczy sprawiedliwe. Tłumaczył Tobie nie będę czym jest forum SPOTTER.PL ale pozwala się tu na wolność wypowiedzi do pewnych granic, które pozwalają określić delikwenta, fotografa, malowanie, rozkład lotów, porównania i inne takie w dosadny sposób często bolesny dla samego zainteresowanego.
                      Dlatego też ten wątek akurat nie jest specjalnie cenzurowany dla potomności innych i wiedzy o Tobie. Potraktuj to jako pewną "perełkę" dla naszych userów oraz tych z l.net.pl po to aby wszyscy wiedzieli o Tobie, że myślisz tylko o zaspokojeniu własnego ego. Janek ładnie scharakteryzował Twoje zachowanie - "najmojsza racja". Życzymy Tobie wszystkiego najmojszniejszego!
                      Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
                      Album Spotter.pl
                      www.gryniek.pl
                      www.jetphotos.net

Komentarz

Zamieszczone przez Orlik_ Zobacz posta
                        Widzę, że kolega pawik77 pije do mnie. Otóż, z Twojej strony to było bardzo ignoranckie, nie liczyłeś się z nikim pod płotem. Wjechałeś jak i tak już było sporo osób. To, że masz 'specjalnie dostosowane to tego samochód' to gratuluję. Brakowało Ci chyba tylko zimnego browara, nawet w tą niesprzyjającą pogodę. Nie przeszkadzało mi to, że miałeś duży obiektyw. W Polsce mamy problemy z chamstwem. Na przyszłość troszkę więcej wyrozumiałości dla "spotterskiej braci". Pozdrawiam.
                        Pije do Ciebie? Moze i tak, ale to Ty bez skrupulow nazwales mnie tak a nie inaczej, wiec chyba nie ja zaczalem ta dyskuje. Otoz pozwole sobie DO WSZYSTKICH napisac raz jeszcze (merytorycznie a nie emocjonalnie). Dlaczego zatem piszesz swoje zale dopiero na forum, ponad 2 tygodnie po imprezie? Czy Ty naprawde widziales gdzie ja stoje? Bo ja mam swiadkow na to i zdjecia, ze MOJE stanie W TYM wlasnie miejscu nie przeszkadzalo w uwieczniami momentu przylotu 787. Jesli chcesz to z mila checia wrzuce zdjecia na forum.Mam natomiast tez zdjecia tych, ktorzy przegieli z zaparkowaniem i temu nie przecze. Nikomu nie przeszkadzalo, ze zaparkowalem tam, gdzie zaparkowalem i jesli nie ja to stanelo by tam kilka innych samochodow. Byles na a380 ponad rok temu? Widziales co sie dzialo? Czy wszyscy stali iles metrow od plotu i nie smieli sie do niego zblizyc? Na czym Twoim zdaniem ma polegac wyrozumialosc dla spoterskiej braci? Ze stane sobie z boku, i bede patrzyla jak inni sa blizej ode mnie na przyklad (w imie tego,ze nie stac kolo kogos)? Bo ja wiem,ze kolo mojego samochodu bylo na tyle dosc miejsca, ze zmiesciloby sie tam jeszcze kilka spotterow lacznie z drabinami. A moze jej nie miales i teraz masz zal, ze mialem lepszy widok? I prosze nie pisz mi o tym, ze mamy problem z chamstwem w aspekcie mojej osoby, bo zapewniam i Ciebie i innych, ze dobrze to wiem. A co do ogolnego bycia fair w stosunku do innych spotterow to rowniez wiem co to znaczy na co rowniez mam wielu swiadkow - ale niestety nie z tego forum... Zamiast pogadac ze mna podczas imprezy albo nie wiem, zwrocic mi jakos uwage (a dodam, ze juz nie raz "przygarnialem" na dach swojego samochodu nie jednego spottera) to po czasie robie sie wyrzuty i ma pretensje. I tylko i wylacznie to oraz sam ton mnie zirytowal. A ci co mnie znaja osobiscie to i tak wiedza, ze daleki jestem od niekolezenstwa i braku wyobrazi. Nie jestem rowniez przeciwny krytyce, ale nie w taki sposob.

Komentarz

Zamieszczone przez Gryniek Zobacz posta
                          Normalne nie znaczy sprawiedliwe. Tłumaczył Tobie nie będę czym jest forum SPOTTER.PL ale pozwala się tu na wolność wypowiedzi do pewnych granic, które pozwalają określić delikwenta, fotografa, malowanie, rozkład lotów, porównania i inne takie w dosadny sposób często bolesny dla samego zainteresowanego.
                          Dlatego też ten wątek akurat nie jest specjalnie cenzurowany dla potomności innych i wiedzy o Tobie. Potraktuj to jako pewną "perełkę" dla naszych userów oraz tych z l.net.pl po to aby wszyscy wiedzieli o Tobie, że myślisz tylko o zaspokojeniu własnego ego. Janek ładnie scharakteryzował Twoje zachowanie - "najmojsza racja". Życzymy Tobie wszystkiego najmojszniejszego!
                          Oczywiscie, ze potraktuje, ale jako szkole jak nie nalezy prowadzic dyskuski oraz probke tego, do jakiego stopnia mozna miec w sobie poklady jadu i uszczypliwosci, zeby "stadem" rzucac sie na osobe, ktora cos nie tak napisala. Jeszcze jedna rzecz: jak pisalem ja znam sporo osob z grona spotterow, m.in. w PL i mnie znaja. Jedni mnie lubia a inni nie. Maja do tego prawo ci pierwsi i ci drudzy. Jestem w stanie to zrozumiec. Nie zrozumiem natomiast linczowania, bo zaloze sie, ze Pan Malecki wykorzystal by wszystkie pary kajdanek i uprawnienia policyjne, ze mnie zakuc, zakneblowac i nie wiem co jeszcze. Byc moze gdzies sie tego uczyl, nie wiem. Ja zas wiem, ze slowo pisane, jesli nie ma w nim wulgaryzmow, ponizania innych ludzi mozna zastapic innymi akapitami niz rzeczony wczesniej Pan. Tyle ode mnie. Jasniej pewnych rzeczy juz nie umiem wytlumaczyc.

Komentarz

Temat zakończony.
                            Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
                            Album Spotter.pl
                            www.gryniek.pl
                            www.jetphotos.net

Komentarz

Zgadza się dalsza wymiana nikomu nie służy
                              Pozdrawiam
                              Jacek

Moje AIRPLANE-PICTURES.NET

Komentarz