Mieszkanie- OFF TOPIC

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Mieszkanie- OFF TOPIC

Witajcie Panie, Panowie,
    off topicowo. Bo może wśród spotterów się znajdzie

Poszukuję mieszkania- kawalerki/2 pok. dla mnie samej+kot.
    Najchętniej przy lotnisku EPWA ;D choć lokalizacja na terenie Wawy jest mi bardziej obojętna. Najważniejsze dla mnie to ...... kuchenka z piekarnikiem, bo uwielbiam piec ciasta. Reszta bez większej różnicy.
    Sprawa dosyć pilna.
    Koszt do ok.1100zł, dla mnie samej to i tak dużo.

Gdybyście coś słyszeli, może jakiś znajomy znajomego, Przyjaciel Królika
    Będę wdzięczna za każdą informację!

Do miłego
    ---------------------------

Hej Szukaj na gumtree tam są oferty na bieżąco.
    Tutaj jest wykaz tych z ostatniej chwili dostępnych na Ochocie (Ochota dość blisko EPWA przecież).
    http://warszawa.gumtree.pl/f-Nieruch...0QQminPriceZod
    I Włochy, to chyba też przy Okęciu, a raczej niedaleko:
    http://warszawa.gumtree.pl/f-Nieruch...QmaxPriceZ1100

A co do zwierzów to pewnie trzeba pytać czy można je zabrać. Pozdrawiam kociaka również

Btw. nie lepiej zamieszkać z jakąś koleżanką? (nie mówię już o jakims przydrożnym chłopie bo Bóg wie co by mu do łba strzeliłio ). Pewnie jest dużo ogłoszeń ludzi, którzy szukają współlokatorów. Ja sama za jakiś czas chciałabym się sprowadzić do WAW, bo tam więcej możliwości pracy jest, a u mnie w Kraku to żal, bo ciężko cokolwiek złapać. Ale z mieszkaniami to jest ciężko właśnie, albo zwierząt nie chcą, albo palaczy, albo brzydkie mieszkanie, a na droższe nie ma kasy... No cóż takie życie
    Ostatnio edytowany przez salad; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

racja Salad
      mieszkanie znalazłam, idealne :] tylko bliżej mi na Modlin niż EPWA, tym bardziej uwielbiam te chwilę pod płotem
      czekamy na Ciebie w WAW !
      ---------------------------

Komentarz

DEL.
        Ostatnio edytowany przez salad; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jeśli szukacie plexi to naprawdę warto zobaczyć tę stronę . Mój przyjaciel już tam nie raz kupował bardzo dobre plexi.

Komentarz

Pracuję...
          X