EOS 5D Mark IV

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• EOS 5D Mark IV

Opis tutaj:
    http://www.optyczne.pl/10068-news-Ca...D_Mark_IV.html
    Sugerowana cena w PL ok 18kzł
    Zakażony fotografią awiator

Ciekawe ile złociszy. Mariusz powiedz coś!
    Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
    Album Spotter.pl
    www.gryniek.pl
    www.jetphotos.net

Komentarz

Cenę masz powyżej, będzie kilka stów mniej.
      Ja i tak nie zmienię, może służbowe wycyganię. Prywatnie poczekam na MkV. Trójka jest naprawdę bardzo OK i moje prywatne parcie na nową zabawkę jest zerowe. Prawdziwe parcie to mam na porządne tele.
      Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

Mam info, że można taki aparacik załatwić za jakieś 15 koła...
        Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz Małecki Zobacz posta
          Mam info, że można taki aparacik załatwić za jakieś 15 koła...
          Ceny zawsze są do negocjacji więc jak ktoś ma dobre wejścia to jest pewnie możliwość zejść do ok 15500.

Jeśli jesteście chętni go "pomacać" to moja firma będzie robiła 26 września prezentację tego modelu. Wstęp wolny, Warszawa

Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Sebastian Szatyłowicz, a gdzie i o której można wziąć udział w prezentacji organizowanej przez Twoją firmę?

Jak wydać książkę lub ebook?

Komentarz

Z informacji jakie posiadam to w Polsce 5D Mark IV ma kosztować 18k zł. za samo body a w USA sugerowana cena to 3500$ czyli ok. 14k zł. za body. Skąd ta różnica? W przeliczeniu na złotówki to w Stanach 18k zł. ma kosztować body z kitowym szkłem 18-105mm (4500$) a ile będzie kosztowało u nas body z tym szkłem?

Jak wydać książkę lub ebook?

Komentarz

Jeśli chodzi o prezentację to odbędzie się ona w Warszawie 26 września. Co do dokładnego adresu to mogę powiedzieć wieczorem lub jutro. Jeśli chodzi o ceny to Canon ma jakąś swoją politykę cenową i każdy pro dystrybutor musi jej przestrzegać.... przynajmniej teoretycznie

PS. Podaj mi numer telefonu na PRIV to zadzwonię jak będę miał więcej info nt prezentacji.

https://fotoforma.pl/dzien-otwarty-z...eos-5d-mark-iv
                Ostatnio edytowany przez Sebastian Szatyłowicz; [ARG:4 UNDEFINED].
                Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Sebastian Szatyłowicz, dziękuję bardzo za linka, zapoznałam się lecz obawiam się, że nie będę mogła skorzystać. Jestem spoza W-wy i będę miała problem aby dojechać.
                  Poszperałam trochę w internecie i potwierdziły się informacje prasowe - w Stanach 5D Mark IV kosztuje 3500$ za body (https://www.bhphotovideo.com/c/produ...d_mark_iv.html) a w Europie (Polska, Niemcy) 4035 Euro. Skąd ta różnica 1000 Euro? Może trzeba będzie zamówić ze Stanów przez internet? Jeśłi Canon nie zabronił sprzedaży do Europy?

Komentarz

Powiem szczerze że nie wiem jaka jest przyczyna takiej różnicy. Powiem szczerze że Canon Polska sprzedaje drożej dla hurtowników niż te 3500$.
                    Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Zamieszczone przez Adamina Zobacz posta
                      Sebastian Szatyłowicz, dziękuję bardzo za linka, zapoznałam się lecz obawiam się, że nie będę mogła skorzystać. Jestem spoza W-wy i będę miała problem aby dojechać.
                      Poszperałam trochę w internecie i potwierdziły się informacje prasowe - w Stanach 5D Mark IV kosztuje 3500$ za body (https://www.bhphotovideo.com/c/produ...d_mark_iv.html) a w Europie (Polska, Niemcy) 4035 Euro. Skąd ta różnica 1000 Euro? Może trzeba będzie zamówić ze Stanów przez internet? Jeśli Canon nie zabronił sprzedaży do Europy?
                      Prawdopodobnie chodzi o cło i podatki. Jeżeli już zamawiać z USA to przez znajomego. Ominiesz to co napisałem wcześniej i stres czy paczka jest w całości.
                      Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
                      Album Spotter.pl
                      www.gryniek.pl
                      www.jetphotos.net

Komentarz

Zamieszczone przez Adamina Zobacz posta
                        Może trzeba będzie zamówić ze Stanów przez internet?
                        Radzę się na tym dobrze zastanowić. Jeżeli zamówisz sprzęt w sklepie internetowym to na 100% paczkę zatrzyma polski urząd celny i dostaniesz zawiadomienie, że paczkę możesz odebrać po uiszczeniu podatku VAT i cła, czyli dodatkowo ok. 30% tego co zapłaciłaś w amerykańskim sklepie.

moje AirPlane-Pictures.net

Komentarz

W sumie kupując w PL - można zejść na 15500zł, a zamówić w USA i opłacić podatki różnica w cenach się niweluje.

PS. nie wiem jak jest z gwarancją sprzętu z USA. Może ktoś już to przerabiał.
                          Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Kiedyś canon nie chciał naprawiać w ramach gwarancji sprzętu przywiezionego ze stanów, nie wiem jak jest teraz.

moje AirPlane-Pictures.net

Komentarz

Dziś jest ostatnia szansa by się zapisać na prezentację w Warszawie. Jeśli ktoś chętny to niech da mi znać do 13-14.
                              Moje Airplane-Pictures

Komentarz

Pracuję...
                              X