Porady typu co kupić i za ile

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• Porady typu co kupić i za ile

Jak w tytule. Jeżeli jakiś spotter chce sobie kupić aparat fotograficzny to po podaniu swoich oczekiwań, preferencji i SUMY za jaką chce ten sprzęt nabyć będziemy się starali w miarę własnej wiedzy coś konkretnego doradzić. Dotyczy to także kwestii obiektywów i innych akcesoriów foto (np. kart pamięci, akumulatorków itd.).
    Miłośnik awiacji zafascynowany fotografią

a info gdzie najlepiej sprzedac ladny obiektyw canona? bardzo prosze )0
    Ivona

Komentarz

CaraMia, na pewno nie w stanach ;-)
      Tam wszystko jest o niebo tańsze. Więc jak by co to sprzedawaj w europie.
      A poza tym co znaczy ładny
      Czy wygląd zewnętrzny czy też jakość fotek
      Pozdrawiam
      CZ@rek

Flying is a great way of life for men who want to feel like boys, but not for men who still are.

Komentarz

A jaki to obiektyw? Może mnie zainteresuje

Komentarz

kochani, w moim jezyku "ladny" tzn super jakosci szkla optyczne, canon z serii "L" ultrasonic EF 28-80mm 1:2.8 wiec b. jasny, oczywiscie auto- i manual switch itd itp
          pytam gdzie ewentualnie w Polandzie - czy na allegro czy wstawiac do komisu?
          pozdr.

[ Dodano: 13 Lipiec 2006, 11:56 ]
          stan bdb technicznie , moze tylko ryska lub dwie na kadlubie bo Ivonka nie dba o sprzet (czesto sie przewracam na wycieczkach krajoznawczych-hahaha)
          Ivona

Komentarz

CaraMia, Co do Allegro to jest róznie. Ja sprzedawałem nowe szkło AF50/2.8 D Macro Minolty. Ceny jakie mi proponowali były wręcz śmieszne.
            Ale znalazł się czlówiek, który wiedział co chce i w ciągu 2 dni transakcja była sfinalizowana.
            Tak więc, jeśli nie spieszysz się ze sprzedażą to wystaw na Allegro. Na pewno znajdzie się amator. Na pewno później niż wcześniej, ale to też nie jest zasadą.
            Pozdrawiam
            CZ@rek

Flying is a great way of life for men who want to feel like boys, but not for men who still are.

Komentarz

Ajjjj... szkoda że nie masz L-ki takiej ale z dolnymi ogniskowymi. Potrzebuję jak powietrza coś w stylu 16-35/2.8 L. Tutaj są ceny wyższe niż w USA. Na allegro to by jak zwykle darmo chcieli, ale za to szybciej sprzedasz. W komisie też sporą marżę wezmą choć cena i tak może być wyższa dla Ciebie. Ale postać tam długo może takie szkiełko. Moja Tokina 400/5.6 leży już sobie kilka miesięcy. No ale to specyficzne szkło. Jak chesz to przyślij mi w prezencie A na pewno daj znać jak będziesz się czegoś jasnego z szerokim kątem pozbywać. Pozdrawiam.

Komentarz

CaraMia, A nie masz namiarów na szkiełka minoltowe
                Mam na myśli jasne od 70mm np do 200mm. Jasne czyli 2.8 w całym zakresie.
                Potrzebuję właśnie takiego.
                Pozdrawiam
                CZ@rek

Komentarz

Ja też, ja też!! Z IS oczywiście bo bez tego to już żyć nie mogę. Ile tam takie cudo do Canona kosztuje?

Komentarz

A ile Minoltowe
                    I bez stabilizacji bo to mam w puszcze.
                    Pozdrawiam
                    CZ@rek

Komentarz

Witam

No teo zasypaliście dziwczyne pytaniami to bardzo dobrze tak trzymać panowie.Sorki że swoje 3 grosze wtrąciłem.

Komentarz

nie ma sprawy, wszystko sprawdze jak sie przebudze minolta i canon, ok.
                        Mariusz,mam 17-35mm 2.8 L canona ale to moja ulubiony obiektyw wiec zostaje a te 28-80 mam dwa. Sprzetu minolty nie mam ale jak by co to moglabym zakupic komus, CZ@rek?
                        Ivona

Komentarz

Zamieszczone przez CaraMia
                          nie ma sprawy, wszystko sprawdze jak sie przebudze minolta i canon, ok.
                          Mariusz,mam 17-35mm 2.8 L canona ale to moja ulubiony obiektyw wiec zostaje a te 28-80 mam dwa. Sprzetu minolty nie mam ale jak by co to moglabym zakupic komus, CZ@rek?
                          A mam proźbe możesz ceny podaćAparatów.

Komentarz

W tym roku już niczego nie kupię, ale dwa szkła są mi jeszcze niezbędne i chyba będę musiał się do Ciebie uśmiechnąć. Chodzi o 16-35/2.8 L i 70-200/2.8 L IS USM. No może kiedyś 135/2 L, ale to może. Pytanko mam, jaka by była cena tych szkiełek w tej chwili bo nie wiem czy się opłaca ryzykować opłaty celne.

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz Małecki
                              czy się opłaca ryzykować opłaty celne.
                              To się nigdy nie opłaca.
                              Zakupy za oceanem są ołacalne jak się tych wszystkich opłat nie płaci.
                              Jak co doliczą 7% cła i 22% vat'u to już poza zawodach. Lepiej kupić na miejscu, można wziąć na raty przynajmniej.
                              Pozdrawiam
                              CZ@rek

Komentarz

Pracuję...
                              X