szczęka opada :o

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
Nowe posty

• szczęka opada :o

Ostatnio zainteresowałem się trochę symulatorami lotu.
    Przypadkiem na YOUTUBE odkryłem kanał chłopaka który lata na Prepar3D a filmy z lotów umieszcza w internecie

https://www.youtube.com/channel/UCOz...qNNQX0BQMaqirw

Nawet kiedyś zorganizował transmisję na żywo z lotu Kopenhaga - NewYorku ( 10 godzin lotu )

no dobrze , ale wracając do tematu, zaskoczył mnie realizm współczesnych "domowych" symulatorów . Co prawda komputer ma jakaś kosmiczną konfigurację , ale patrzcie na to :

szok

Ja pokolenie Commodore C64 doczekałem takich czasów i takich symulatorów
    Nawet nie wiem jak mam się do tego zabrać , żeby zacząć latać w takim symulatorze
    Ostatnio edytowany przez w@ldi; [ARG:4 UNDEFINED].
    pozdrawiam
    Sebastian
    moje pstryki na Flickr

A ja cierpię na brak porządnego współczesnego symulatora, w którym można zaplanowac misję, wybrać uzbrojenie i razem ze skrzydłowymi rozpierdolić w trzy dupy rafinerię, albo stację radarową....
    Ideałem dla mnie był F-22 Total Air War, ale nawet z fanowskimi modyfikacjami i nakładkami mocno odstaje graficznie od dzisiejszych czasów
    moje lotnicze pstryki:
    www.waldemarkowalski.pl

Komentarz

Zamieszczone przez w@ldi Zobacz posta
      Ostatnio zainteresowałem się trochę symulatorami lotu.
      Przypadkiem na YOUTUBE odkryłem kanał chłopaka który lata na Prepar3D a filmy z lotów umieszcza w internecie

Nawet kiedyś zorganizował transmisję na żywo z lotu Kopenhaga - NewYorku ( 10 godzin lotu )

no dobrze , ale wracając do tematu, zaskoczył mnie realizm współczesnych "domowych" symulatorów . Co prawda komputer ma jakaś kosmiczną konfigurację , ale patrzcie na to :

szok

Ja pokolenie Commodore C64 doczekałem takich czasów i takich symulatorów
      Nawet nie wiem jak mam się do tego zabrać , żeby zacząć latać w takim symulatorze
      Seba, mocny sprzet to podstawa, na taki jak ma on aby tak to wygladalot o raz ze sam sprzet to kilka ladnyc tysi,a dwa to dodatki drugie tyle. Ja mimo iz staram sie nie placic za zbedne rzeczy to i tak juz wydalem sporo hajsu na te zabawe a nawet w polowie nie mam tego co on

Zamieszczone przez kux Zobacz posta
      A ja cierpię na brak porządnego współczesnego symulatora, w którym można zaplanowac misję, wybrać uzbrojenie i razem ze skrzydłowymi rozpierdolić w trzy dupy rafinerię, albo stację radarową....
      Ideałem dla mnie był F-22 Total Air War, ale nawet z fanowskimi modyfikacjami i nakładkami mocno odstaje graficznie od dzisiejszych czasów
      a ten na którym lata flyshark? nie pamietam juz nazwy ale typowy Combat i z tego co widzialem na jego profilu to dosc dobrze zrobiony i mozna polatac ekipa.
      "Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Tutaj masz przykladowe moje przyziemienie b738(wtedy niestety jeszce defaultowym) we wroclawiu.

teraz uwielbiam latac na b73X od PMDG jest niemal w 100% odwzorowany, zarowno samolot jak i dynamika lotu, oraz FMC i inne komputery.

"Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny."

Komentarz

Wydaje mi się, że najbliżej jest do DCS.
          Nie jestem artystą... robię zdjęcia.
          Album Spotter.pl
          www.gryniek.pl
          www.jetphotos.net

Komentarz

dokładnie, o tym pisałem DCS.

Komentarz

Zamieszczone przez Woj Tas EPWR Zobacz posta
              dokładnie, o tym pisałem DCS.
              flyshark to chyba raczej ujeżdża starego falcona

Komentarz

Polecam F-16BMS. Na nim właśnie lata Flyshark. Możesz zrobić w nim wszystko to, co piszesz w dynamicznej kampanii, np. żeby zaorać poletko Kim Dzong Una albo inny teatr działań wojennych Są pakiety na inne maszyny, np. F-18C albo Harriera. Co kto lubi. Ja chciałbym dołączyć ale na razie brak środków na odpowiedniego kompa i peryferia.
                ...live to fly, fly to live, do or die...

Komentarz

Rewelacja! Siedziałam wczoraj i kilka razy oglądałam... pograłoby się
                  Pozdrawiam
                  Jolka

Komentarz

Pracuję...
                  X